Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy nap átlagosan hányszor...

Egy nap átlagosan hányszor esztek?

Figyelt kérdés

Mindent beleértve. Ebédet, és azon kívül.

Kort és nemet is írhattok ha gondoljátok,köszi.

Mikor vacsoráztok? Este még szoktatok enni valamit, (akár gyümölcsöt is)?



2013. jan. 5. 13:02
1 2
 11/16 Csivibaba ***** válasza:

Általában sokat eszem és sokszor. 6-7x eszem egy nap. Sőt ha éjjel megébredek, akkor is a konyha felé vezet az utam... Valószínűleg azért van ez így, mert nem vagyok hízékony, szóval bármit ehetek bármikor.


24/L

172cm/53kg

2013. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
reggel nem szoktam, csak nagyon ritkán, de akkor is vmi fornettit. hazajövök melóból, akkor állok neki főzni, szóval 3 körül szoktam ebédelni. később eszek egy joghurtot, vagy egy szelet csokit, vagy vmi nasit. vacsizni 9 körül szoktunk.
2013. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

5x-6x eszem egy nap, három óránként. Mivel sportolok, ezért van étrendem is (magas fehérje).

10 óra körül eszem utoljára ( lefekvés előtt egy órával), túrót mézzel és fahéjjal, tonhalsalátát vagy sült csirkét.


20/L

2013. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
reggeli, ebéd, vacsora. Esetleg ha éhes lennék két étkezés között akkor valami gyümölcsöt eszem esetleg joghurott.
2013. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én 3 szor plusz nassolás
2013. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Naponta 6x eszek. Tömegnövelő diéta van, tehát minden étkezésben van sovány hús, pl csirkemell, marha, vagy hal, és zöldség is. Az első négy étkezésben még megy mellé rizs vagy zab, este csak hús és zöldség. Heti egy csalóétkezésem van, akkor eszem amit szeretek, általában jól bepörköltözök :D


Vacsorázni 8kor, vagy 9kor szoktam, 10 órakor alszok. Este ha megkívánom és van itthon, megesik hogy eszek gyümölcsöt.


17F

2013. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!