Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettetek/esztek terhesség...

Ettetek/esztek terhesség alatt Norbis ételeket? (az édesítőszerek kerülését javasolják, ez idő alatt) De mégiscsak egészségesebb mint az agyon cukrozozz nem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon megoszlanak a vélemények...

Én terhességi cukros vagyok, nem ehetek olyan ételt ami cukrozott mert sokat ártana. Így én édesítőszert használok, persze nem sokat, inkább azt is kerülöm, de a Norbis ételekből csak a túró rudit szoktam venni, és ha nem is minden nap, de 2 naponta 1-2t megeszem. Ennyi "édesség" jót tesz a lelkivilágomnak a 160g-os ch diéta alatt.

Ehetsz bármit de ne vidd túlzásba egyiket sem.

Sok boldogságot kívánok!

36 hetes kismama

2009. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem eszem Norbit,mert ilyenkor tényleg nem jó az édesítőszer.Én a baba előtt egy évvel áttértem az egészségesebb ételekhez,pontosabban alapanyagokhoz,íg fehér cukor helyett,barnát keverek abba,amibe kell:)
2009. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz: szintén 160 g-os CH diétán vagyok, nem ehetek cukrot. Elvileg. Édesítőszert sem javasolnak. Valami édeset csak kell ennem, mert különben elvonási tüneteim lesznek. Többen mondják, hogy tilos az édesítő terhesség alatt, de szerintem senki nem eszi kilószámra. Sütiket én sem csinálok belőle, amihez egy fél doboz port kéne használni. Így egy-egyszer szerintem a Norbis ételek is elmennek, bár én is csak a túrórudit szoktam közülük. Bár egy dietetikus mondta, hogy inkább néha cukrot egyek, mint édesítőt. Akkor nádcukrot szoktam 1-2 teáskanállal. De elvileg az is cukor.

Ha neked nincs problémád a cukorral, szerintem inkább választd a barna, vagy a nádcukros ételeket, de egy-két norbitől nem lesz semmi baj.

2009. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!