Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik még ilyen "régimódi"...

Létezik még ilyen "régimódi" PopCorn?

Figyelt kérdés
Még a 90-es években volt divat, hogy egy serpenyőszerű alufóliás "tálban" volt a kukorica, ami le volt fedve alufóliával. Ahogy sütöttük a tűzhelyen és pattogott ki a finomság, az alufólia is egyre nagyobb lett. A végén ki kellett vágni az alufóliát és kész. Létezik még, ilyen és lehet kapni?

2012. okt. 7. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Papírzacskóban van, és mikróba kell tenni, biztos ismered.
2012. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A mikrós popcorn szépen szólva lófütty.
2012. okt. 7. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem jó, veszek is.

Nekem meg kis szemek kellenének külön, mert én azt akarom, amit nagyim, tűzön, serpenyőben, fedő alatt pattogtatni...próbáltam kisebb koromban, de nekem nem sikerült :D

2012. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont arról szól a kérdésem, amit most írtál!!:D
2012. okt. 7. 16:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak a serpenyő alufólia-szerű volt a fedő pedig alufólia.
2012. okt. 7. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
De ez nem volt bent semmiben, ő tette abba ....
2012. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
veszel pattogatni való kukoricát, beleteszed egy lábasba, és lefeded alufóliával.Mi is így csináltuk, csak mi egy rácsot rögzítettünk a lábas tetejére. Most is megcsinálhatod.
2012. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen régen volt kapható.

Én ilyet csak az amerikai filmekben láttam.

De te is otthon megtudod csinálni.

Veszel pattogtatni való kukoricát. Öntesz egy edénybe olajat meg egy kis sót beleszórod a kukoricát, melegíted és mikor már forró az olaj fogsz előkészületbe egy fedőt és ha pattan egyet ráteszed a fedőt és tovább sütöd a kukoricát amíg szépen kipattog mind.

2012. okt. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amennyiben érdekel (eredeti Amerikai) pattogatni való kukorica (Originál Amerikai csomagolás)zsákkal tudok adni (25.kg) Elvan rajta a család egy ideig. 5800.Ft/zsák Abbahagytam a "kukoricázást" abból maradt Budapesten lakom. krisztgy2@freemail.hu
2013. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

necro: https://www.youtube.com/watch?v=JyUNQDz1iGs

puki a neve, és a kissszállási t.sz. gyártotta kb a gengszterváltásig.

2021. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!