Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Volt régen egy játék, olyan...

Volt régen egy játék, olyan régimódi RPG,2D-s volt még, valaki ismeri?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem szinte semmire, csak arra, hogy egy szőke muksival voltál, akinek kék páncélja volt, és Blade (?) volt a neve, és csatlakozhattak másik muksik is a csapathoz, volt valami bajszos papmuksi is. A játéknak asszem valami Dragon volt a nevében... Régen mikor játszottam vele az angol tudásom kb semmi volt, és semmit sem értettem belőle, most érdekelne a története... + végig sem vittem.

2012. aug. 29. 23:28
 1/9 saelin válasza:
Esetleg ez, még magyar is: rubydragon.zrn.hu/dragonblade/
2012. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez az, szerintem az nem RPG makeres volt, mert már játszottam pár rpg makeres játékkal, és az teljesen más stílus volt (mármint a harc/kereskedelem/utazás stb., de most meg nem tudnám mondani hogy milyenek voltak ezek, de az fix hogy nem olyanok)
2012. aug. 30. 00:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az a dragonos nem biztos, csak ez rémlik, de az a Blade az fix, meg a kinézetére is emlékszem
2012. aug. 30. 00:19
 4/9 saelin válasza:

Esetleg ha több támpontot adnál meg picit könnyebb lenne. :-)

Pl. windowson futott? vagy emulatoron? milyen stílusú? körökre osztott a harcrendszer?


meg ilyenek...

2012. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát Windowson futott, körökre osztott volt a harc, és pl ha kiléptél a játék elején a várból, akkor kimentél egy világ térképre, ami tele volt ilyen hegyekkel, és más városokkal, csak az úton lehetett közlekedni, és rohadt hosszú volt, fél évig szórakoztam vele... És még ha jól emlékszem, 5 ember lehetett a csapatodban max
2012. aug. 30. 03:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Talán még meg van a gépen, ami a garázsban rohad, meg nézem mindjárt :D
2012. aug. 30. 12:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Dragon Master a neve, már emgvan :D
2012. aug. 30. 14:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy találtam meg, hogy rájöttem, hogy CD-s volt... aztán feltúrtam az egész CD-s dobozt, és megtaláltam... Amúgy érdekes, mert mikor beírom gugliba, nem adja ki...
2012. aug. 30. 14:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Dehogy Dragon Master, csak a dobozra van az írva, The Legend of The Ancient Dragon a enve
2012. aug. 30. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!