Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen bunkó egy...

Hogyan lehet ilyen bunkó egy pizzafutár?

Figyelt kérdés

Itt Győrben rendeltem pizzát egy olcsó helyről. Nem véletlenül onnan, hiszen nekem sincs annyira pénzem, hogy 1000 Forintért rendelgessek az olasztól. És ezekkel meg is vagyok elégedve.

Viszont van egy futárjuk akik már egyszer hozott pizzát. Ma meg jön. Egy kis 1 méteres p*cs, és megáll az ajtóban, úgy kellett odanyúlnom a pizzáért, aztán a kezébe adtam a pénzt, még jó hogy nem várta el, hogy a pénztárcájába is belerakjam, és elkezdi, hogy "pont annyi, nagyon jó".

Mit vár ??? Magyarországon élünk, örülök hogy a nyamvadt pizzára telik egyszer-egyszer.


Mit kell csinálni ? Tegyek panaszt ? Annyi a munkanélküli, szerintem lenne már helyette.



2012. máj. 24. 18:21
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Pontosan ;) családi méret...

Egyébként úgy vagyok vele, hogy ezt legalább megeszem és jól lakom, de egy ócska 600Forintos menzát nem érdemes valahonnan elhozni, mert kiöntöm csak, így vettem észre.

2012. máj. 24. 18:36
 12/30 anonim ***** válasza:
77%
vagy inkább örült, h nem kell visszaadnia, hanem pontosan annyit adtál.
2012. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is elegem van az ilyen pizzafutárokból!
2012. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
12.: Bárcsak úgy lett volna...
2012. máj. 24. 18:46
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

orgona vagy giovanni? én azokért nem adok ki pénzt talán még orgona..de a don giovannitól lisztet köpök egyszerűen az egész alja liszt a feltétek lejárt konzerv ízűek:)


pizzaművek is olcsó de ott jó a pizza ahhoz képest:)

Meg most nyílt tópart pizzéria azt is ki kell próbálni:) bár az már 1000 ft körül van!

2012. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

öö hát én akkor rendeltem pizza sütődéből mikor megnyílt.este volt már majdnem 2 óra alatt hozták ki a jéghideg pizzát xd de komolyan mintha valami tescos mélyfagyasztott pizzát rágcsáltam volna :)

De azóta én is hallottam hogy jó,ezek szerint csak velem b@szt@k ki:)

2012. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nekem ezt úgy ajánlották, nem tudom hogyan kezdték. :)

Mostanában meleg a pizza, jó olvadt a sajt, nyúlik. Nagyon király. Ez kaja !

2012. máj. 24. 18:57
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tulajdonos váltás volt.
2012. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Nekem mindegy, hogy mi volt, az a fontos, hogy most mi van.

Puzsér Róbertnek vihetne Pizzát ez a senki :D

2012. máj. 24. 19:01
 20/30 anonim ***** válasza:
86%
Mikor olvastam elsőre nekem is az jutott eszembe, hogy csak örült, hogy nem kell visszaadnia. Tuti nem lehetett ez?
2012. máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!