Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen bunkó egy...

Hogyan lehet ilyen bunkó egy pizzafutár?

Figyelt kérdés

Itt Győrben rendeltem pizzát egy olcsó helyről. Nem véletlenül onnan, hiszen nekem sincs annyira pénzem, hogy 1000 Forintért rendelgessek az olasztól. És ezekkel meg is vagyok elégedve.

Viszont van egy futárjuk akik már egyszer hozott pizzát. Ma meg jön. Egy kis 1 méteres p*cs, és megáll az ajtóban, úgy kellett odanyúlnom a pizzáért, aztán a kezébe adtam a pénzt, még jó hogy nem várta el, hogy a pénztárcájába is belerakjam, és elkezdi, hogy "pont annyi, nagyon jó".

Mit vár ??? Magyarországon élünk, örülök hogy a nyamvadt pizzára telik egyszer-egyszer.


Mit kell csinálni ? Tegyek panaszt ? Annyi a munkanélküli, szerintem lenne már helyette.



2012. máj. 24. 18:21
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
77%
Az ilyen nyomikon ne idegesítsd fel magad...akad belőlük bőven.
2012. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
62%
Sz.rd le, nehogy már adjál neki, én sem szoktam adni. És ahogy mondod: Magyarországon élünk.
2012. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
77%

Ne haragudj de ezen nagyon jót mosolyogtam :D :

"Egy kis 1 méteres p*cs, és megáll az ajtóban..."

18:23-as voltam :D

2012. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%

Igen, tegyél panaszt. Hosszútávon úgy tehetjük kellemesebbé ezt a világot, ha az ilyen nyomik rájönnek, hogy ha nem viselkednek normálisan, kirúgják őket.

Nem arról van szó, én megértem, ha csalódott, tekintve hogy tudtommal a pizzafutárok úgy kapnak bért, hogy belekalkulálják a borravalót. De akkor sem mondhat ilyet.

2012. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Mindegyik elvárja .A múltkor nálam egy öreg fazon rúgott bele az ajtóba kint,mert nem nyílt ki neki a kapu,közben meg ordított-szval orvosi esetek,az ilyeneknek nem adok,amúgy egy százast szoktam.
2012. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen annyira nem vagyok ideges, de legalább a kajámat nyugalomban fogyasszam el. Ilyen kis ürgepuszedli sz*rcsomónak nem is adok borravalót.

Egyszer, amikor nem volt apróm adtam, de akkor másik futár volt. Egy rendes kis aranyos bácsika, meg is érdemelte.

2012. máj. 24. 18:31
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
És ki neked a futár, az öcséd? Mert nem értem hogy jön a családi kapcsolatok témakörhöz.
2012. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
49%
Én külföldön élek két munkám van, jól keresünk és még sosem rendeltünk pizzát...
2012. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Azért ide írtam, hogy te is tudj érvényesülni és jól lepontozhassam a válaszod :)
2012. máj. 24. 18:33
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
8-as: azért kerül ide,mert családi pizzát rendeltek,ennyi:)
2012. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!