Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan hívják azt a műanyag...

Hogyan hívják azt a műanyag lapot aminek az alábbi jellemzői vannak?

Figyelt kérdés
3 rétegből áll Alsó és a felső réteg teljesen sík, de középen a műanyag hullámos. Ha jól tudom a motoros pizzafutárok doboza is ilyen anyagból készül.

2012. márc. 23. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
na, tudom melyikre gondolsz, de nem tudom, hogy hogy hivjak, altalaban csak ilyesmire van hasznalval, de mintha mappat is lattam volna mar ilyen anyagbol, ilyen mappataskat. esetleg ha papiriroszerbe jarsz, es latsz ilyen mappat, ott kerdezd meg, hatha.
2012. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Így én is tudnám :) Csak, hogy nekem most kellene rá válasz. Igen, mappa is van ebből az anyagból, meg hirdetőtábla is. Nekem az utóbbira kellene nagy méretben, de amíg nem tudom a nevét, addig google-bennem tudok rákeresni :D
2012. márc. 23. 18:53
 3/6 Kerria ***** válasza:
cartonplast a neve
2012. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hammergo válasza:
Cartonplast
2012. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez az! Köszönöm szépen!
2012. márc. 24. 01:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem elég szilárd akkor van másik: cellás polikarbonát lemez
2012. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!