Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani jó minőségű...

Tudtok ajánlani jó minőségű de olcsó fagyasztott (előre panírozott) halrudat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A lidlben szoktam venni, azt amelyikben 15 db van, az valódi halból van nem darálék.Próbáltam már azt is amelyik 18 db-os de az nincs olyan finom.Nem tudom a nevét, és az árát se pontosan de olyan 400 ft körül van(nem olcsó!) De szoktam csinálni én is.Veszek tengeri halfilét(nem pangásiust) csíkokra vágom, enyhén besózom, és sörtésztába mártva kisütöm.nagyon gyors és sokkal finomabb.Sörtészta:3 tojás (a fehérjét habbá verve kell beletenni) 20 dkg lisz, 2 dl sör, csipet só, fél dl olaj.
2012. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm!Azért gondolkoztam ezen, mert annyira nem vagyunk nagy "halasok" de azért néha nem ártana beiktatni illetve az tök jó, ha van a mélyhűtőben és csak ki kell sütni.

Köszi a receptet, bár nem hinném, hogy egyhamar megcsinálom, mert a pici a pocimban nem hagyja, hogy nyers tojással dolgozzak....:)de ami késik, nem múlik:)

2012. máj. 2. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
a spar sajátmárkása is nagyon fincsi
2012. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!