Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet olcsó pelenkázótáská...

Hol lehet olcsó pelenkázótáskát venni?

Figyelt kérdés
Pierre cardin kocsink van, de ha nem muszáj nem venném meg a 6500 ft-os táskáját. Tudtok-e ajánlani Debrecenben vagy olcsóbban rendelhető piros-fekete táskát?
2012. febr. 15. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy amit nem is használtam, mert kaptam ajándékba is egyet. Nem kérnék érte sokat. De nem biztos, hogy olyan, mint amilyet keresel. Ez nőiesebb, nagyobb retikül jellegű, de pelenkázótáskának kialakítva a megfelelő rekeszekkel. (cumisüveg tároló, törlőkendő tároló - amibe pár darabot bele lehet rakni, stb.)


ha mégis érdekelne, írj privátban. (én bp-i vagyok)

2012. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Babbizományikban nézd meg, érdeklődj, hogy lehet-e ott kapni külön pelenkázótáskát. Vagy esetleg a kínai boltokat is megnézheted, igaz ott nem kifejezetten pelenkázótáska, de a célnak tökéletesen megfelel, és kb. feleannyiba kerül 3000 Ft körül vannak.


Törpi bababizományi

[link]


Füli bababizományi

[link]


Kangamama bababizományi

[link]


Buckó bababizományi

[link]


Babyszalon

[link]


Bambi bizományi

[link]

2012. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tesco- ban feketét láttam 1790 Ft -ért. Nézd meg ha arra jársz, hátha tetszik.
2012. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!