Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olcsó textilpelenkát (tetra...

Olcsó textilpelenkát (tetra pelenkát) hol lehet kapni? Akár használtan is

Figyelt kérdés

100 Ft-ot tudnék adni darabjáért, de üzletben ennyiért eddig nem láttam. Vaterán nézegettem a használtakat, de ott is sokan többet várnak érte.

Ennyiért nem fogok találni?


2012. febr. 9. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha vaterán nincs, akkor üzletben sincs. Én a legolcsóbban a möbelixben vettem a textil pelusokat, 10 darab egy csomagban 2190 forintért. Én ennél olcsóbban nem láttam még.

Esetleg még piacon nézhetsz körbe, de én nagyot csalódtam abban is mikor megláttam ősszel, hogy az akkor 3 hónapos lányomra egy tipegő 3500 forint.

2012. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Möbelix? Lehet, hogy megnézem, mert legalább azt meg tudom fogni.


Ebay-es és hasonnó rendelést nem merek bevállalni. Ki tudja, hogy milyen? Lehet, hogy a képen jól néz ki, aztán meg használhatatlan.


Én ezzel pelenkázok és ha tudnék ennyiért szerezni, akkor bővíteném a készletem. Ha nem, akkor meg elvagyok a mostanival, kicsit gyakoribb mosással.


Köszönöm a tippet.

2012. febr. 9. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:

babaszoba.hu

van adok/veszek forum, ott irj ki egy uj topicot, hogy textilpelust keresel, hasznaltan, de hasznalhato allapotban es 100 forintot tudsz fizetni darabjaert.

Az sem baj, ha egy ember tud neked annyit eladni, amennyire szukseged van, mert ugye a posta ugy lesz a legjobb arban.

en sok mindent talaltam mar azon az oldalon igy, mert ott is nagyreszt mindenki eladni akar.

2012. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom.
2012. febr. 9. 14:06
 5/5 A kérdező kommentje:

Eddig sajnos nem tolongnak. :(


Biztos ez túl olcsó nekik, pedig én reálisnak tartom a fél árat. (újat találtam 200 körül. csak vaterás és félek, hogy nehogy befürödjek vele)

2012. febr. 13. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!