Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bababörzén vennétek társasjáté...

Bababörzén vennétek társasjátékokat használtan?

Figyelt kérdés
A legtöbbnek német nyelvű a játékleírása, de a játszásához nem kell nyelvtudás. Ilyeneket viszek ki a börzére nagyrészt, persze más játékokat is, Ti vennétek ilyeneket használtan?
2011. dec. 8. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biztos, ha tetszik. Nagyon sokat vásárolok vaterán is és börzén is és nemcsak játékokat, de ruhákat is.
2011. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotban van és a tartozékok megvannak,akkor igen és persze nem drága. Bár én szeretem ha van magyar nyelvű leírás,ha nem egyértelmű a játék szabálya.
2011. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

neten lehet letölteni magyar használtit sok játékhoz.

én németországban élek, és ha tesóméknak ilyet veszek, akkor mindig keresek magyar használatit.

2011. dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A tartozékok megvannak mindhez, sok új is van, csak csomagolás sérültek. Akkor kiviszem őket, hátha lesz rá kereslet.

2011. dec. 8. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem, mert nehéz ott leellenőrizni hirtelenjében, hogy tényleg minden tartozék megvan-e (pl. egy csomó játékhoz van mindenféle kártya és egyéb apró elem), főleg, ha idegen nyelven van a leírás.
2011. dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valóban ez a hátránya meg van a dolognak, de mondjuk anyukám vett társasjátékot, újonnan 6000 forint a börzén 1500 forintért. Szóval jelentősen olcsóbban.

és ezek a játékok nem egy nagy valami, pont megfelelő a gyerekeinknek 3-5 évesek, de hosszú távon nem hinném, hogy érdekesek lennének,hogy adjon az ember értük 6000 forintot.

Úgyhogy igen, vennék.

2011. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, tényleg nehéz leellenőrizni, de nem olyasmik, amik 100 db-ból állnak, bár van olyan, ami több alkatrészes. Persze itthon átszámolom őket, de hát én egy idegen vagyok, miért bíznának bennem. Azért elviszem, ha már úgyis megyek.

Köszönöm mindenkinek.

2011. dec. 8. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!