Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jobban szereted a natúr túró...

Jobban szereted a natúr túró rudit, mint az epreset?

Figyelt kérdés
Piros Pöttyösben vagy bármilyen más márkában. Nemrég voltam egy élelmiszerboltban,akció túró rudolfok voltak (minek becézgessük ugyebár). 3 íz volt egy árban: natúr,epres,barackos. A natúr kifosztva,egy darab se volt,de még a nem akciós is elfogyott. A barackos félig volt,az epres meg tele. Lecsaptam az epresre,mert az a kedvencem. Ha lehet íze annan a túrórudinak,akkor miért a natúrt viszik csomagszámra a szemem láttára? Tényleg jobban szereti a többség?
2012. febr. 15. 18:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én meg amióta a Cserpesét eszem, azóta nem vagyok hajlandó megenni a pöttyöset sem! Klasszisokkal veri mindet!
2012. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam valakitől ezt a Cserepest, vagy mit. Se a párom, sem én lenyelni sem tudtuk, mert ránk jött a hányinger.
2012. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is a rúró rudi ízének lényege vész el az ízesítéssel. 100-szor jobban szeretem a natúr tudit, mint a többit.
2012. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Örömhír,kedves válaszadók! Most vettem a tescoban egy meggyes-mákos piros pöttyöst ANYUKÁMNAK,mert mindenért odavan,ami mákos. Én meg az ellentéte vagyok,úgyhogy vettem is egy epreset :-) De a lényeg,hogy árulják a mákost,tudtok venni! :-)
2012. febr. 16. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!