Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jobban szereted a natúr túró...

Jobban szereted a natúr túró rudit, mint az epreset?

Figyelt kérdés
Piros Pöttyösben vagy bármilyen más márkában. Nemrég voltam egy élelmiszerboltban,akció túró rudolfok voltak (minek becézgessük ugyebár). 3 íz volt egy árban: natúr,epres,barackos. A natúr kifosztva,egy darab se volt,de még a nem akciós is elfogyott. A barackos félig volt,az epres meg tele. Lecsaptam az epresre,mert az a kedvencem. Ha lehet íze annan a túrórudinak,akkor miért a natúrt viszik csomagszámra a szemem láttára? Tényleg jobban szereti a többség?
2012. febr. 15. 18:35
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*akciós
2012. febr. 15. 18:37
 2/24 anonim ***** válasza:
én régebben, mikor kisebb voltam jobban szerettem az epreset,barackosat, de bátyám a natúrt szereti jobban és jó ideje már csak natúrt szoktunk venni, de azt is megeszem :D
2012. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én az epreset nem túlzottan szeretem (semmiben sem), de a natúr meg a barackos kb egy szinten van.

Ellenben 1000 éve nem ettem egyikből sem...

2012. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Csak natúrt szoktam venni,általában a Pöttyöset,de más fajtából is csak a simát, és ha lehet akkor a tejcsokisat!:)

(úh,de megkívántam és nincs itthon!!!:)

2012. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Csak a natúr,abból is az ét csokis bevonatot. Nekem nem jönnek be ezek az ízesítettek,de ki szoktam próbálni a limitált kiadásokat. Borzalmasak. A guru meg... nekem az nagyon édes,émelyítő.
2012. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
SOKKAL jobban. A lekvárosat meg sem veszem, d eha kapok, megeszem
2012. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
elnyomja a lekvár atúrórudi ízét, az a baj
2012. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

naturan ét csokisan!!!

Számomra az a túró rudi, az ízesítettek azokat én személy szerint csak túró rudi készítménynek nevezem...

2012. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Régen lehetett kapni mogyorókrémeset (lehet, hogy még most is van, de én már régóta sehol sem találok), az valami isteni volt, akkor az volt a kedvencem.

Most a natúrt szeretem, az ízesítettet nem különösebben. Bár ha az epres és a barackos között kellene választanom, akkor inkább az epres.

2012. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mindig natúrt szoktam venni, én nem szeretem az ízesítetteket...Egy kivétel van, az most decemberben volt limitált kiadásban, a meggyes-mákos...Ha boltba jártam, mindig ötösével-hatosával vittem őket...sajnos már nem lehet kapni :/
2012. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!