Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jobban szereted a natúr túró...

Jobban szereted a natúr túró rudit, mint az epreset?

Figyelt kérdés
Piros Pöttyösben vagy bármilyen más márkában. Nemrég voltam egy élelmiszerboltban,akció túró rudolfok voltak (minek becézgessük ugyebár). 3 íz volt egy árban: natúr,epres,barackos. A natúr kifosztva,egy darab se volt,de még a nem akciós is elfogyott. A barackos félig volt,az epres meg tele. Lecsaptam az epresre,mert az a kedvencem. Ha lehet íze annan a túrórudinak,akkor miért a natúrt viszik csomagszámra a szemem láttára? Tényleg jobban szereti a többség?
2012. febr. 15. 18:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A natúr az igazi. :) Nyam-nyam.
2012. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ízesített változatokat. Úgy vagyok vele, mint egy előző hozzászóló is. Elnyomja a túrórúdi ízét.

Úgyhogy csak a natúrt eszem meg.

Volt régen egy olyan változat, aminek a közepében plusz csoki volt. Az nem volt rossz, de a sima az igazi :)

2012. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
én is a natúrt szeretem, de ameggyes-mákossal kivételt teszek!!!
2012. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Béla211 ***** válasza:
Sima natúr étcsokis az a nyerő:). Se milyen epres készítményű cuccot nem igazán szeretek szerintem nincsen eper ízük legalábbis a legtöbbnek.
2012. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mióta az eszemet tudom eszek rúdit és csak is natúrt! Én azt tartom rúdinak a többi ízesített már csak a rúdi rokona meg nem bírnám enni! A kókuszt nagyon szeretem, de mikor megkóstoltam a kókuszos óriás rúdit hát csalódtam nekem a rúdi csak is natúrban jó és úgy az igazi!
2012. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nahát,ezen csodálkozom,mert én vagyok a szöges ellentét. A natúrt nem igazán szeretem,nekem kell,hogy legyen valami ize. Nekem a natúr ízetlen,az étcsokit meg amúgy sem szeretem. Kedvecem az epres,málnás,de a barackos is jöhet. A mákosat meg kifejezetten utálom (sütiben is).
2012. febr. 15. 20:51
 17/24 anonim ***** válasza:

Lehet, h fura, de én is a netúrt preferálom. Az ízesíttettek mind olyan túlontúl édesek.

Sőt, lehet, h meglepő, de az én ízlésemnek a natúr Pöttyös rudi is túl édes, régebben a Sole túró rudit vettem néha, mert az olyan savanykásabb volt.

2012. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen,lehet,hogy ez a különbség,hogy én meg nagyon édesszájú vagyok,mindent agyoncukrozva eszem-iszom.
2012. febr. 15. 21:08
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem az a gyümölcszselé vagy mi nem annyira ízlik benne, szóval inkább a natúr, de a legjobb a meggyes-mákos volt. :)
2012. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Igen, sokkal. A lekváros olyan nem t. rudi ízű.

A nr 1. az olcsó sparos, még a pöttyösnél is jobban csipázom. :)

2012. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!