Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Noé meg a többiek a bárkán...

Noé meg a többiek a bárkán mit ettek? Lehet hogy több állat fajvolt csak azért haltak ki mert megették őket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 15:47
 1/7 anonim válasza:
69%

Hát ez érdekes kérdés :D Nemhiszem hogy megették volna, az állatok takarmányt ettek :D

Bár amiből 7-7-et vittek,lehet azért, hogy legyen miből feláldozni :O

De 1 év alatt szaporodhattak is ott az állatok, tehát lehet megették őket, de nemhiszem hogy lett volna olyan amelyik kihalt ott.

2011. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szösszike te tetszel nekem... tali?
2011. jún. 18. 15:56
 3/7 anonim válasza:

Nem chat.hu :D

Mi alapján tetszem neked?? :D

2011. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szépek a szemeid és már szerintem be lett bizonyítva élőben h tetszel nekem... :P
2011. jún. 18. 15:58
 5/7 anonim válasza:
Köszii. Szóval te ismersz engem ?? :D Háát talán belett:P :D
2011. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, a növényevőknek oké, hogy vittek takarmányt, de a húsevőkkel is kellett valamit kezdeni. Márpedig akkor még nem volt olyan konzerválási technika, amivel egy évre előre fel lehetett volna pakolni husiból úgy, hogy közben ne romoljon meg.


A bárka méretéről nem is beszélve. Az egy dolog, hogy minden állatfajból el kellett férnie rajta legalább egy párnak, de ennél sokszor nagyobbnak kellett lennie, ha kaját és ivóvizet is akartak vinni magukkal.


Ettől függetlenül még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy van a történetnek némi valóságalapja, azaz hogy tényleg volt valahol a Közel-Keleten egy nagyobb árvíz, és tényleg voltak, akik bárkát építettek, és úgy menekültek meg. De szó szerint mindent nem kell elhinni.

2011. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Halat ettek.Volt elég körülöttük a vízben.
2011. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!