Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen állat mászott be a...

Milyen állat mászott be a búzadara közé?

Figyelt kérdés
De nem csak oda, minden szárazabb alapanyagomnál találkozok vele, sőt még ahol nem élelem van ott is. Egészen icike-picike bogár, akkora majdnem, mint egy szem gríz, szürkés-barnás, picit hosszúkásabb. Rengeteg van belőle. Párom szerint zsizsik, de az nem így néz ki. Szerintetek ez akkor mi és mivel irthatom ki? A csavaros műanyag dobozba is bement, és az originál papír csomagolás alá is:(
2010. dec. 18. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pedig szerintem is ez a zsizsik. a babban, grízben stb. vannak és egy idő után kikelnek. grízt én mindig hűtőben tárolom.
2010. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Anyukám! Az nem ment bele, hanem már benne volt. Kuka, vegyél másikat és ne tárolgass hónapokig ilyen cuccokat, csak annyit vegyél, ami belátható időn belül elfogy.
2010. dec. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Védekezni csak úgy tudsz ellene, hogy mindent kidobsz amibe belemászott, és kitakaritasz. Ha egy is marad, az újra szaporodik. Én is jártam már igy, jó sok mindent ki kellett dobnom, és mint kiderült nekem a neylon zacskóban tartott dióból indultak meg.
2010. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Vásárlás után minden zacskós dolgot tegyél üvegbe. Én is így jártam, bár nekem molyok támadták meg a babot, lencsét, zsemlemorzsát. Nem tudom, milyen állat volt, mert a zsizsik tényleg nem olyan pici és szürke, hanem nagyobb, fekete és "ormányos" (azzal anyósomnak gyűlt meg a baja, mert náluk a padláson gabonát tároltak, és valahogy lejutottak a házba is). Mondok durvábbat: a csípős (!!!) őrölt paprikában molylepke hernyója dekkolt, vígan mászkált a paprikatartóban (amiből ugye egyből az ételt fűszerezzük az asztalnál). Majdnem hanyatt vágtam magam, amikor megláttam. Szép rózsaszín volt már... :O XD
2010. dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Talán Jeti-ke:D
2010. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!