Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Romlott húst vettem. Mit...

Romlott húst vettem. Mit tehetek az üzlettel?

Figyelt kérdés

CBA-ban vettem 4 csirkemellet. Itthon vettem észre, mikor filéztem, hogy foltokban zöld. Visszamentem a boltba, de meglehetősen bunkók voltak, azt mondták látszik rajta, hogy fagyasztva volt, meg könnyebb is súlyra, mint ami a cimkén van (5-6dkg), biztos kicseréltem itthon romlottra.

Beírtam a vásárlók könyvébe és eljöttem. Feljelenthetem valahol az üzletet? ÁNTSZ esetleg? Blokkom, csirkemell is meg van.


2011. jan. 21. 13:59
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%

Jó tényleg nem teljesen igaz,de az ilyen üzeltek bármit felfoznak csak hogy mentsék magukat.

Nekem anyum is üzletben dolgozik,de ebben az esetben tuti,hogy vissza vették volna a húst,csak azért,hogy elkerüljék az ellenőrzéseket,mert itt a cég vezetése olyan,hogy bármit megtesznek a pénzért,a dolgozókat bármire ráveszik,mert ugye mindenki pótolható...

2011. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Igen, van nyoma. Ma már szerintem nem sok mindent tudok tenni, maximum még írok egy levelet a Fogasztóvédelemnek, hogy bebiztosítsam magam.


Hétfőn írok majd, hogy mik a történések.


Andr4s! Nem láttam lyukat az üzleten. :D

2011. jan. 21. 15:53
 23/27 anonim ***** válasza:
A vásárlók könyvébe még nem árt, ha ma beírsz!
2011. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 doboszoli ***** válasza:
19%

Én az egyik európai szigetország boltjában tettem a kosaramba húst, a pénztár felé igyekezve vettem észre, hogy

határeset, vagy inkább rosszabb.

Elegáns mozdulattal a lisztek mögé tettem, úgy papírostól.

Jó meleg nyár volt.

Gonosz voltam? Lehet, de most jólesett.

2011. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Sokszor latni a polcokon nem odaillo arut,szegyen hogy annyi dog lusta ember el ezen a Foldon,hogy nem kepes visszavinni onnan ahonnan elvette vagy kerte,nem hiaba borsodzik a hata nemely orszagnak a kedves kulfoldiek miatt,pfujj!
2011. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Amikor megvesszuk az arut ,rogton megnezzuk a szavatossagi idot,stb.,en mindig ott helyben kicsomagolom a hust es az elado orra elott megszagolom.
2011. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 doboszoli ***** válasza:

Utolsó előtti!

Majd megérted, ha nagy leszel...

2011. jan. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!