Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Romlott húst vettem. Mit...

Romlott húst vettem. Mit tehetek az üzlettel?

Figyelt kérdés

CBA-ban vettem 4 csirkemellet. Itthon vettem észre, mikor filéztem, hogy foltokban zöld. Visszamentem a boltba, de meglehetősen bunkók voltak, azt mondták látszik rajta, hogy fagyasztva volt, meg könnyebb is súlyra, mint ami a cimkén van (5-6dkg), biztos kicseréltem itthon romlottra.

Beírtam a vásárlók könyvébe és eljöttem. Feljelenthetem valahol az üzletet? ÁNTSZ esetleg? Blokkom, csirkemell is meg van.


2011. jan. 21. 13:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. Amúgy is utálom a CBA-t, többször vettünk az egyik pest megyei (központi, nem franchise!) üzletükben romlott húsárut, felvágottat is. Aztán - mit tesz a sors -, kiderült, hogy az egyik kis tanítványom apukája ott dolgozott hentesként. Amikor elpanaszoltam neki a tapasztalataimat, abszolút egyetértett velem és olyanokat mesélt, hogy azóta az üzlet közelébe sem megyünk!
2011. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg akkor is tovabb kell lepni ha bocsanatot kernek es visszafizetik az arat mert elofordulhat hogy visszateszik a polcra....
2011. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%
történt azóta valami?
2011. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
ÁNTSZ, Fogyasztóvédelem. Megbírságolhatják. Addig üsd a vasat, amíg meleg! Ha kimennek, de már nincs romlott hús...
2011. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ird le a történetedet a Lázár fivérek honlapjára. Ugy hallottam, hogy igen aktivak a kártalanitás terén.
2011. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Andr4s válasza:
74%
Nézd meg hogy van-e az üzleten lyuk...
2011. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Nem gyakran fordultam meg a CBA-ban, mert a Sparnál is drágább, de ezután hanyagolom.


Hívtam az önkormányzatot, a jegyző már nem volt bent péntek lévén, hölgy azt mondta, hogy hétfőn menjek be panaszt tenni, vagy írjak levelet részletekkel a Fogyasztóvédelemnek.


Kik azok a Lázár fivérek?

2011. jan. 21. 15:31
 18/27 anonim válasza:
100%

De ha vársz hétfőig,arra fogják majd,hogy már mikor megvetted a húst,azóta megromolhatott.

Hívd fel a boltot és beszélj a főnökkel,mond el hogy mi a panaszod az alkalmazottja hozzáállásval,és mond neki,hogy vagy találjatok valami megoldást,mert mindenképp rájuk küldöd az ÁNTSZ-t.

2011. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
A Lázár fivérek a világhirü fogathajtók. Egyébként a CBA tulajdonosai. Állitólag nagyon vigyáznak a boltjaik hirnevére. Én a 7-ker Nefelejcs utcai boltban már láttam az egyiküket.
2011. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"De ha vársz hétfőig,arra fogják majd,hogy már mikor megvetted a húst,azóta megromolhatott."


Ez így nem igaz, amit leírtál. A vásárlók könyvében nyoma van a dolognak, mert a kérdező leírta a problémáját.


Kérdező!


Ne hagyd annyiban a dolgot! Ezek a sz@rt is eladnák az embernek! Sok javaslatot kaptál már, nem írom le még egyszer. Sok sikert, és kérlek írd majd le, hogy mi lett a vége! Szerintem nem csak engem érdekel. :)

2011. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!