Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Romlott húst vettem. Mit...

Romlott húst vettem. Mit tehetek az üzlettel?

Figyelt kérdés

CBA-ban vettem 4 csirkemellet. Itthon vettem észre, mikor filéztem, hogy foltokban zöld. Visszamentem a boltba, de meglehetősen bunkók voltak, azt mondták látszik rajta, hogy fagyasztva volt, meg könnyebb is súlyra, mint ami a cimkén van (5-6dkg), biztos kicseréltem itthon romlottra.

Beírtam a vásárlók könyvébe és eljöttem. Feljelenthetem valahol az üzletet? ÁNTSZ esetleg? Blokkom, csirkemell is meg van.


2011. jan. 21. 13:59
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát én a helyedben vissza mennék,és megmondanám nekik,hogy vagy kicserélik(bár lehet bosszút állnának) vagy vissza fizetik az árát. Ha egyik sem,akkor ne lepődjenek meg ha egy váratlan időben ÁNTSZ ellenőrzést kapnak.

Tuti nem érné meg nekik,mert mindig van mit találni az ilyen helyeken,úgyhogy inkább fizetnének neked.

Majd írd meg mi történt:)

2011. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer a lejárt joghurtot, amit nem akartak visszavenni (persze aznap vettem) a kerületi önkormányzatnál jelentettem be, ők másnap ki is mentek ellenőrzésre és tájékoztattak az eredményről. Éni is felhívtam őket, hogy nem tudom, hová kéne bejelentenem, azt mondták ,a legjobb helyen teszem. Vállalkozói csoportnál jelentettem be.
2011. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Vissza az életben nem megyek többet. Ilyen lekezelően, bunkón még nem bántak velem. Kis fiatal csaj és úgy nézett rám, mint a véres rongyra.
2011. jan. 21. 14:15
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kötelesek lettek volna kicserélni,mivel a blokkot és az árút is vitted,ráadásul élelmiszerről van szó,aminek a hibáját csak kibontás után lehet észrevenni.Menj vissza és keresd az üzletvezetőt,az talán értelmesebb és kicserélni.Fogyasztóvédőket is felkeresheted,vagy az ántsz-t,oda is vidd a blokkot és a húst is,az eredeti csomagolásban.
2011. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne hagyd következmények nélkül...És avval mi lesz, aki ezt nem veszi észre, hmm?:s
2011. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyomás az önkormányzathoz blokkal, csirkével együtt!
2011. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem menj be az önkormányzathoz......ne légy lusta

A büdös K...a pof@jukat,hogy ezt megengedik maguknak....


na ezért vásárolok én arab hentesnél mindig friss,ráadásul olcsóbb...


Még hogy nekik áll feljebb......

2011. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
simán bejelentheted az ÁNTSZ-nél ha megmondod melyén akkor megadod az ahhoz tartozó ÁNTSZ címet
2011. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta, pont azért kérdezem, hogy mit csináljak. Akkor telefonálok párat és intézkedem. Ha megettük volna, vagy más, esetleg kisgyerekes családba kerül... Na mindegy, bele sem merek gondolni. Köszönöm!
2011. jan. 21. 14:38
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Savoya parki Auchanban (Bp.) vettünk tavaly romlott húst, persze csak itthon, a kicsomagolásnál vettem észre. Visszarohantunk (14 km!, oda-vissza 28), a vevőszolgálatosok először szörnyülködtek, hogy tényleg milyen csúf színe van ennek a karajnak, majd hívták az osztályost, aki kijelentette, hogy semmi baja, csak azért ilyen színű, mert a fém vágólap elszínezi!!! Ebből némi vita kerekedett, nem tegnap kezdtem főzni, szeleteltem már húst, de a fém késtől még nem lett zöld a húsom. Erősen hülyének néztek, de aztán kértem a vásárlók könyvét és szóltam, hogy természetesen az Ántsz-nek és a Fogyasztóvédőknek is juttatok másolatot. Egy percen belül bocsánatot kértek és már adták is vissza a pénzt.

Légy határozott, a CBA amúgy is híres/hírhedt a romlott áruiról. Ha a kislány hülyének akar nézni, nézd te is őt annak! Csak addig hepciáskodnak, amíg látják, hogy van esélyük. És bárhogyan is végződjön a panaszod (ha visszaadják a pénzt, akkor is!), jelentsd be minél több hatóságnál: ÁNTSZ, Fogyasztóvédők, Önkormányzat, stb.

2011. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!