Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A rakott krumplit mindenki...

A rakott krumplit mindenki szereti?

Figyelt kérdés
Én még nem találkoztam olyan emberrel, aki ne szerette volna... Ti szeretitek? Hogy csináljátok igazán finomra?
2010. dec. 10. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan étel, amit minden ember szeret. Én pl. a főtt tojást nem ettem meg belőle, miután tejallergiás lettem, magam részére nem is csinálok, csak a páromnak. Réteg krumpli, tejföl, réteg virsli, tejföl, réteg tojás, tejföl, ismételve, tetejére tejföl+ reszelt sajt. Valaki a sajtot nem teszi rá.
2010. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is és a párom is szeretjük.

Úgy csinálom, hogy: főtt krumpli; majd füstölt sajt; ezután válik ketté a tepsi: egyik felében virsli, másikban kolbász; tejföl; tojás; megint krumpli; a tetejére tejföl és sajt.

2010. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom. Úgy készítem, hogy: egy réteg krumpli, rá a füstölt kolbász (a főzőkolbászt ki nem állhatom), tojás karikák, krumpli, én hagymakarikákat is szoktam, mert imádom, megint krumpli, tejföl, sajt.
2010. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm utálja.

És én se szeretem különösebben, de azért megeszem, ha muszáj.

2010. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
69%
nem szeretem, mert se a krumplit, se a tojást nem szeretem, együtt meg aztán főleg nem a kedvencem. de öcsém kedvenc kajája.
2010. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Imádom! :-)

Én így csinálom: 1 réteg főtt krumpli, rá hagyma, füstölt kolbász, tojás. Ezeket ismételem. Minden réteget meglocsolok jó bőven tejföllel, megszóróm jó sok sajttal és ropogósra sütöm.

2010. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem,de csak így(mivel igy szaftosabb):

krumpli,tojás,húsos szalonna megsütve kis kockára vágva,rá pedig sajtszósz(lehet kapni knorr vagy maggi,megcsinálni a tasak szerint és evvel leönteni)aztán a másik réteg: krumpli, tojás,száraz kolbi,tejföl és a végén pedig reszelt sajt.A sajtszósz miatt nem lesz száraz hanem jo krémes.

2010. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ÉN hagyományosan készítem:

Krumpli,tojás,füstöltkolbász,tojás,krumpli. Tetejére sok házitejföl,és összesütöm.

2010. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Én utálom nagyon. :S Ha anya azt főz, akkor inkább nem eszek ebédet, undormány íze van. :S Ehhez mondjuk hozzájátszik az is, hogy utálom a főtt tojás fehérjét(íztelen szar, bocsánat), nem szeretem a kolbászt sem, főleg abban a formában, ahogy a kajában van. :D A krumpli a mindenem, de NEM főtten, hanem pürében! :) Szóval annak is gáz íze van nálam sajnos. :D A törmelék, ami még mellette van (tojássárgája, zsíros lucsok, egyéb krumpliról, kolbászról leszakadt darabok egyvelege), annak még egész jó íze lenne (szeretem a tojássárgáját :) ), viszont elrontja a sok zsír.

Egyszóval gyűlölöm a rakott krumplit. :D

2010. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom :)

Így készítem:krumpli,tojás,tejföl,újra ezek és a tetejére sajt.Nyamii :D

2010. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!