Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Repont MOHU automata másnak...

Repont MOHU automata másnak sem utal? Újra ez van?

Figyelt kérdés

Múlt hétfőn váltottam vissza több mint 20 üveget. Számlára kértem volna a pénzt, de azóta sem jött meg.


Tény, hogy nem nagy vagyon, de ha már az ember visszavitte.

Régen is voltak ilyen gondok, utána állítólag elmúltak. Most újra?


Írtam a MOHU-nak de válasz még nincs.



tegnap 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Háromszor is váltottam vissza a hétvégén, nem tudom mikor jött meg, de most ott van az összes. Általában néhány perc alatt megjön, egyszer volt egy nagyobb késés.
tegnap 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt ezzel problémám, de ismerek olyanokat akik hasonló cipőben vannak, mint te kérdező. Az utolsó kb... 1 hónapja volt, bedobott az automatába 80 db visszaváltható palackot, de az utalás azóta sem érkezett meg. Megpróbálta felvenni a kapcsolatot a MOHU-val, de semmi nem foglalkoztak vele.
tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi előző szerdán váltottunk vissza utoljára, pár perc alatt megjött, pedig sosem szokott olyan gyorsan.
tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most valtottunk vissza, egyből megkaptam az utalást. Viszont a topjoyos uvegeket visszadobta, pedig rajta van az 50 ft-os emblema...
tegnap 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 50 forintos, azaz 1 darabos visszaváltása esetén volt eddig csak ilyen tapasztalatom. Olyankor viszont elég gyakran. Pedig nem tudok összeghatárról.
tegnap 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50 és 1550 Ft is gond nélkül visszajön, ennél többet egyelőre nem váltottam vissza egyszerre - mindig ha megyek valahova viszem, mert pont a buszmegállóval szemben van a bolt, ahol az előtérben van, így vásárlás nélkül is vissza tudom váltani. Minek gyűljön otthon, zsákokkal macera közlekedni.
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!