Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A REpont automaták kiadott...

A REpont automaták kiadott blokkjai bármelyik üzletben pénzre válthatók?

Figyelt kérdés
Tehát ha visszaváltottam flakonokat mondjuk az Aldiban, és kiadta nekem a papírt, de utána átmegyek a Lidl-be vagy a Tescóba is venni még valamit, akkor azt a papírt ha odaadom, ott is kifizetnik nekem pénzben? Vagy van valami jelzés, hogy csak az ottani automata által kiadottat fizethetik ki?

ma 05:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha a lidlibe válltottad vissza akkor csak a a lidlibe érvényes az a blokk. Ha a spárba, akkor csak a spárba. Amelyik üzletbe visszaválltottad, csak oda érvényes. Azért arra figyelj hogy ne a tescoba váltsad vissza, mert azok nem fizetik ki, ott le kell vásárolni. Ellenben a Lidlivel és a spárral, ahhol visszaadják.
ma 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1s vagyok. Anyit még hozzá tennék. Ha a spárba valltod ki akkor az orszag bármelyik Spárba beválltják neked, ha a Lidl be akkor az ország bármelyik lidlijébe. De jobban jársz ha a REpont appot használod. Ugy egyből utalja a számládra a pénzt.
ma 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a helyszínen tudod beváltani.
ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma megkerdeztem az egyik helyi uzletben, ami nem uzletlanc resze, es csak levasarolni lehez, nem fizetik ki.

A multkor a Tescoban celetlenul elfelejtettem az QR kodomat leolvasni, igy utalvanyt adott, es azt a Tesco ugyfelszolgalatan kifizettek.


De akkor ha egy Tescosat egy masik varos Tescojaban akarok kifizettetni, pl ha a hetvegen hazamegyek, es kellene egy kis penz, akkor ki fogjak?

ma 11:33
 5/5 Dongaben válasza:
Elvileg a kiadott kuponon is fel van tűntetve, hol, és meddig lehet felhasználni. Tesco-s kupont pl. a teljes üzletláncnál. Én Penny-be szoktam járni vásárolni, és visszaváltani is. Ott pl. kifizetik készpénzben a pénztárnál, ha kéred. ( Többször láttam, hogy ezt kéri valaki.)
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!