Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mohu Repont automata visszavál...

Mohu Repont automata visszaváltásnál ma azt írta ki az alumínium dobozok egy részére, hogy hibás anyag. Semmi hibájuk nem volt. Ez mit jelent? Jórészt 250ml -esek voltak. Az automatába van a hiba?

Figyelt kérdés
Mással is előfordul ez?
szept. 17. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

- Rajtuk volt a visszaváltási logó?

- Ép állapotban voltak? (egy kis árcímke is már kizökkenti a gépet, volt már velem ilyen, ahogy leszedtem róla egyből bevette)

- Üresek voltak?


Ha mindre igen a válasz, akkor az automata még nincs felprogramozva az adott termékre. Ezzel csúnyán megcsúsztak, úgyhogy sajnos előfordul.

Illetve a többutas csomagolásoknál arra kell figyelni, hogy azt csak ott veszik vissza ahol eredetileg vetted. Bár aludoboz nem szokott ilyen lenni, az inkább üveg.

szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek speciel teljesen épek voltak. Már több ezer flakont és alut váltottam vissza, ezt a fajtát is és mindig ennél a gépnél. Most is váltottam vissza alu sörösdobozokat azokat úgy hajlítgattam ki bottal mert gyűröttek voltak de azokat elfogadta. Ezért is nem értem a dolgot
szept. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!