Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van kamu...

Lehetséges, hogy van kamu avokádó?

Figyelt kérdés

Szóval a minap kaptam avokádót, ami úgy néz ki, mint egy cukkini.. és vettem ma egy olyat, ami megvan érve és úgy is néz ki, mint egy “avokádó”..

Erre pont bejött egy videó tiktokon, hogy amit mindenhol lehet kapni gyorsan érő avokádót az a kamu .. úgy tűnik a cukkini kinézetű az “igazi”? 😂🤔 Szerintem a telefonom gondolatolvasó és mindig tudja, hogy pont mikor, mit kell bedobnia.

De most komolyan lehetséges, hogy akkor semmilyen vitamint nem is vittem be, hanem valami szemetet?



szept. 16. 14:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Anyám… Igazi avokádó, van benne vitamin, ami tény, hogy kicsit kevesebb a vitamintartalma a mai növényeknek, mint régen, mert nem vesznek fel annyi dolgot már a talajból leginkább a műtrágyázás miatt, de ettől még nem kamu meg semmi bajod nem lesz tőlük. Csak mondjuk egyél meg egy helyett kettőt.
szept. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!