Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van kamu...

Lehetséges, hogy van kamu avokádó?

Figyelt kérdés

Szóval a minap kaptam avokádót, ami úgy néz ki, mint egy cukkini.. és vettem ma egy olyat, ami megvan érve és úgy is néz ki, mint egy “avokádó”..

Erre pont bejött egy videó tiktokon, hogy amit mindenhol lehet kapni gyorsan érő avokádót az a kamu .. úgy tűnik a cukkini kinézetű az “igazi”? 😂🤔 Szerintem a telefonom gondolatolvasó és mindig tudja, hogy pont mikor, mit kell bedobnia.

De most komolyan lehetséges, hogy akkor semmilyen vitamint nem is vittem be, hanem valami szemetet?



szept. 16. 14:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy hiszem “long neck avocado” a neve ami a cukkinire hajaz..
szept. 16. 14:44
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Mindkettő avokádó, nincs ezzel semmi baj. Ez egyik változata.

Kolbásztök is van, ami akár másfél méter hosszú is lehet, de attól még a „sima” főzőtök is ugyanúgy tök.

szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Rákerestem. A hosszú nem is kapható boltban, egy floridai termesztő „alkotása”
szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Romániából kaptam
szept. 16. 15:13
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Mindketto avokado. Más faj. Ez olyan mint almánal hogy gála, jonagold stb
szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már semmit nem lehet enni lassan ott tartunk..😕 Amint életmódot vált valaki, kiderül a zöldség-gyümölcs is káros..
szept. 16. 15:40
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Te debil vagy kicsit...? Komolyan gondolod, mekdonáldsz után lecsópaprika helyett TV paprikát eszel, akkor abba belehalsz...?
szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez hogy a phaszba jött ide?


Meg ha már itt tartunk, a legtöbb zöldség és gyümölcs keresztezve, szelektíven nevelve, mindenféle mód piszkálva van mióta az ember letelepedett és elkezdett földet művelni.


És egyébként ez a sokkoló új tény egy főbb ételcsoportot iktat ki az étekezésedből? Mi az a komoly mennyiség amit fogyasztanál, de most megvonsz magadtól?

A franc se tömi le a torkodon.

szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ez egy jumbo Avokado .


[link] ez meg normal avocado

szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es de jót nevettem😂😂😂
szept. 16. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!