Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem szereti az emberek...

Miért nem szereti az emberek többsége az új 50 forintos visszaváltási rendszert?

Figyelt kérdés

júl. 13. 15:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én például azért nem, mert hiába élek a fővárosban sok gép között ma három helyen voltam és egyik sem működött a negyedik egy Aldi volt ott pedig megtelt a tartály kiírta szólni kell a dolgozónak a dilis vásárló meg nem szólt csak állt ott, még jó megkérdeztem jelezte és jönnek? Azt mondja nem ( hogy mit gondolt, mire várt akkor magam sem tudom, de mindegy). Az egyetlen pozitívum ahogy szóltam jött az illetékes és megoldotta, de nyilván ezt nem fogom minden alkalommal eljátszani, hogy péntek délelőtt próbálok MŰKÖDŐ gépet találni. Most ügyeket intézve nem volt gond megálltam itt meg ott, de ez halál így emberek.
aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
61%

Sétáltunk ma külföldi barátokkal a Váci utcában egy élmény volt nézni olyan 21 óra felé, ahogy hatalmas zsákokkal gyűjtötte a flakonokat a hajléktalan, jól öltözött harmincas nő,

c'család (kb öten húzták maguk után a zsákot ) szóval sokan örülnek neki az fix.

aug. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!