Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megennétek még ezt a húst?

Megennétek még ezt a húst?

Figyelt kérdés
Vasárnap vettem ki a fagyasztóból darált húst, aminek most látom, hogy törött volt a doboza. Vasárnap állt valamennyit kint, de még viszonylag fagyosan tettem be a hűtőbe, mert végül mást ettem. Ma csináltam belőle ételt. Viszont június 26-án elvileg lejárt. (De ugye 30-án még fagyasztóban volt.) De azóta két napja simán csak a hűtőben volt. Ehető még vagy romlott?
júl. 2. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs fura íze/szaga, akkor nem lesz bajod tőle.
júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, milyen ízűnek kellene lennie, ha simán csak elkezdtek benne baktériumok terjedni de még nem full romlott. 45 percig sütöttem amúgy 220 fokon de ki tudja, mik lehetnek egy darált húsban.
júl. 2. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy észreveszed, ha a darálthús romlott. Nagyon hamar rettenetesen büdös lesz.
júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha ehető, tuti nincs súlyos baja? Most egy kis hasfájás vagy ilyesmi nem zavar, csak nem akarok intenzívre kerülni :D
júl. 2. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Jól átsütve, elkészítve, a megfelelően hőkezelve semmi bajod nem lesz tőle, nyugi!
júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Vasárnap vetted ki a fagyóból és ma kedd van. Én nem enném meg. A fagyasztóból kivett ételt minél hamarabb fel kell dolgozni.
júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát még élek, ennyi idő alatt gondolom lett volna bajom. Legközelebb figyelek majd azért jobban.
júl. 3. 05:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fagyasztóba nem jár le a minősége ami rá van írva.

Attól hogy sérült volt a doboz valószínű semmi baja.

júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem is ez volt a gond, ha figyelmesen olvasol, hanem az, hogy vasárnap kivette a mélyhűtőből és kedden akarta feldolgozni...
júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak mivel addig fagyasztóban volt, a lejárati dátum is tolódott gondolom. Olyat máskor is szoktam, hogy 1-2 napot áll a hűtőben a hús, csak általában a többi faktor nincs jelen olyankor, szóval nem lejárt, törött csomagolású. :D Mindenesetre a kész kajából ma már nem ettem, tegnap elég volt, de a többi most inkább kuka.
júl. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!