Megennétek ezt?

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 25. 15:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg fenntarthatóság,akkor ugyan miért kéne férgeket és bogarakat enni? Ott vannak a különféle gombák.Azokat is lehet akár egy pincében is szaporítani.Meg le lehet szedni ott ahol magától terem.
2022. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

15:55


Hát ha gomba és lisztkukac közt kell választani, akkor utóbbi.

2022. szept. 25. 16:26
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

12


Oké..Vannak furcsa ízlésű emberek.Én inkább a gombát választanám

-----------------------------------------------------------------------

Nemrégiben ettem pöfeteg gombát rántva.S egész jó volt.Meg is lepődtem mert nem sokkal ezelőttig nem is tudtam,hogy az is ehető.

Úgyhogy szerintem ha valaki megtanulja,hogy melyik gomba ,milyen bogyó és egyéb termés ehető,azok mikor teremnek,akkor ha kimegy az erdőbe már nagy eséllyel nem hal éhen.Vészhelyzetben összetud szedni magának valami eleséget.Nem szükséges rovarokat ennie.

2022. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy ennék bogarat. Ha csak gomba meg a szárított lisztkukac lenne, hát inkább utóbbi. Gombának már a szagától öklendezek. Mondjuk ha előttem lenne ez, lehet ettől is, de lehet inkább ennék füvet vagy falevelet,..
2022. szept. 25. 16:46
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a lisztkukacban jóval több a fehérje.
2022. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nemrégiben ettem pöfeteg gombát rántva.S egész jó volt."


Valószínűleg húspogácsaként, fűszerezve a rovar sem lenne rossz, csak ki kell próbálni.


Eleve nevelés kérdése, hogy ki mit talál taszítónak. Homogén húspogácsaként eltűnik az az undor, amit egy nem rovarevő érez, ha egészben, csáppal mindenestül kellene megennie a rovart, mert ahhoz nincs szokva.

2022. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%

16

"Homogén húspogácsaként eltűnik az az undor, amit egy nem rovarevő érez, ha egészben, csáppal mindenestül kellene megennie a rovart, mert ahhoz nincs szokva."


Lehet.De az a tudat,hogy mit eszik az,akkor is megmarad.Már amennyiben elárulják neki..

Mondjuk ki tudja,hogy tudtunkon kívül miket etetnek meg velünk.Valamilyen rovarszármazékot nagy eséllyel most eszünk vagy ettünk már tudtunk nélkül.Van olyan eperjoghurt amit bíbortetűből kinyert festékanyaggal színeznek.

2022. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#12 Azért megnézném, ahogy valaki naponta megeszik kb. 3-5 kg gombát, hogy bevigye vele a fehérjemennyiségét. (66-110g, de feltételezem, hogy a kötetben is van valamennyi)
2022. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 NTBS ***** válasza:
75%
Nem.
2022. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"De az a tudat,hogy mit eszik az,akkor is megmarad"


Az emberek a csápoktól, meg potrohtól, meg hasonlóktól undorodnak. A legtöbb embert egy homogén rovarliszt vagy rovarpogácsa nem undorítana, ha jó íze van.

2022. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!