Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most látom hogy az ebédem...

Most látom hogy az ebédem káposzta, este viszont randi, ti megennétek?

Figyelt kérdés

Ad hoc jelleggel randim lesz holnap, de csak most tudatosult bennem hogy meg hét elején tötött káposztát rendeltem ebédre, ami hát, tud a gyomromban gondokat szülni.


Visszamondással már elkéstem, de nem akarok újabb 2 ezret kidobni masik kajára, esetleg tudtok jótékony praktikát, káposzta utáni időkre hogy az estém is jól teljen zavarzalanul? :) / N23



2021. aug. 13. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Mi bajod a káposztával?
2021. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyomrom nem bírja annyira.
2021. aug. 13. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Szórd meg köménnyel.
2021. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Rakd el másnapra.
2021. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem
2021. aug. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Nekem lassú az emésztésem, amit ebédelek, attól aznap este még tutira nincs bajom. De ha neked igen, akkor inkább egyél mást. Nem fog jól sikerülni a randi, ha felfújódva feszenged végig.
2021. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem bírja a gyomrod tedd el másnapra,az eláll,és egyél valami mást,ne rontsa el a randit
2021. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Ma még csak péntek, tudsz venni a gyógyszertárban Dipankrint recept nélkül, ez pont az ilyen "problémás" kaják következményeit közömbösíti.

[link]

2021. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!