Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Most miért lett ennyire divat...

Most miért lett ennyire divat ez a cukormentes marhaság?Jó, persze aki cukorbeteg az más, meg az is aki fogyókúrázik.De, hogy ilyen csontkollekció nők cukormentesen egyenek?Hát az édesítő milliárdszor károsabb…

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 16:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10: Tessék, vitatkozz a tudománnyal: [link]


A többire inkább nem mondok semmit.

2022. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#11 Ők sem tudják biztosan, de elismerem, igazuk is lehet, én sem tudhatom az ellenkezőjét. Azért bízom benne, hogy napi pár csepp (vagy tabletta) még nem vészes. Annyira biztos nem, mint pl. a cigaretta, vagy az alkohol (tudom, egyes kutatások szerint 1-2 deci vörösbor vagy 2-3 deci sör még jó is lehet, én mindenesetre inkább nem iszom, nem hiányzik).
2022. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is maradtam amúgy az édesítőnél, pedig akkor még nem voltam cukros (azóta 2-es cukros vagyok, szóval most meg már nem is kérdés.)
2022. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
48%
Igen zsenikém, károsabb az édesitőszer. De ha egyszer 200× kevesebb kell adott termék elkészítéséhez akkor ez az állítás nem állja meg a helyét. Zabáld csak a cukrot kussban, akit meg érdekel mit eszik meg iszik eldönti. Akit igazán érdekel az egészsége, magát a cukro, édes ízt iktatja ki az italaiból, ételeiből.
2022. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!