Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18/F-nak 178cm-en 63 kg-al...

18/F-nak 178cm-en 63 kg-al 7,5%-os testzsír? Pedig nem vagyok "csontkollekció"

Figyelt kérdés

Az iskolába mértük le valamilyen géppel ami elvileg pontosan adja meg..Kicsit furcsálom hogy a másik osztálytársam 188 cm-vel és 68 kg-val aki tényleg nagyon vékony annak 18%os a testzsírja.

Lehetséges hogy a gép elszámolta az én 7,5%-omat ? Ugyanis nem vagyok egy nagyon vékony gyerek...futásokba szinte mindig az enyém a legjobb eredmény...picike feleslegem is van a hasamnál. Mit gondoltok? Vagy ez lenne a normális? Ez a 7,5%?



2015. jún. 16. 21:52
 1/1 anonim válasza:
mi is mertünk ilyet suliban.. nekem a testzsir szamitásnál annyit irt ki a gép hogy error... szóval ennyit ezekről az iskolai mérőeszközökről :) amugy nemtudom hogy nézel ki, de a 7-8% testzsirnál már elég komolyan tónusosak az izmok, ha csak nem vagy komolyabban gyúrós tipus nemhiszem hogy annyi lenne a testzsirod.
2015. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!