Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Most miért lett ennyire divat...

Most miért lett ennyire divat ez a cukormentes marhaság?Jó, persze aki cukorbeteg az más, meg az is aki fogyókúrázik.De, hogy ilyen csontkollekció nők cukormentesen egyenek?Hát az édesítő milliárdszor károsabb…

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen, a legtöbb édesítő hosszú távon rákkeltő. Gondolom szponzoráció, látják, hogy mások is ezt csinálják és ők sem akarnak kimaradni, mert aki kimarad, az lemarad, ugyebár. Amúgy én is csak kapkodom a fejem, hogy egyesek mit művelnek.
2022. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy nekem is azt mondta egy külföldi természetgyógyász barátnőm. Mármint jött hozzám, bementünk a konyhába kávézni, nézi a kis polcon az édesítőket (tabletta, por, folyékony), kérdezi, hogy ki a cukorbeteg nálunk? Mondom neki, hogy senki. Erre mondta, hogy akkor viszont semmi ok rá, hogy ilyet tegyek a kávémba, még a cukor is egészségesebb (normál esetben, ha nem cukros az ember).
2022. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Oszt mi vóna ha mindenki azzal foglalkozna hogy a saját kávéjába mit rak, nem azzal, hogy más mit rak a kávéjába?
2022. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Így van, a mértékre kell odafigyelni. Sorry, az offért.
2022. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Sok csontkollekció inzulinrezisztens.
2022. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem jobban ízlik a cukormentes, edesitoszeres kávé és a kola, azért iszom azt. Nem vagyok se cukorbeteg se nem dietazom.
2022. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy elszaporodott a sok önjelölt tanácsadó és a megfelelő platformot is megtalálják erre a célra. Üldözik a szénhidrátokat, a zsírokat és mindent, amire alapvetően szüksége van az emberi szervezetnek. Hirdetik a mindenmentest mert az jó, szerintük. Egy valamirevaló dietetikus soha nem beszélne le semmiről, legfeljebb maximálja a bevitt adagokat.

Sajnos sokan felülnek ennek és az a legrosszabb, hogy azt hiszik, milyen egészségesen élnek.

2022. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
96%
Kávéba csak tejet szoktam rakni, kólát abszolút nem iszok, cukros üdítőt is csak ritkán. Ennek ellenére azt mondom, hogy igenis kell a szervezet számára egy egészséges mértékű cukormennyiség. Én is beviszem, pl. müzliszelettel, gyümölccsel, vagy ha épp megkívánok egy csokit, hát megeszem. Nem ördögtől való dolog a cukor, csak sokan a mértéket nem tudják.
2022. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
1, a nagyanyám 82 évig élt édesítőn, mert diabos volt csecsemőkorától.
2022. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Már miért lenne károsabb az édesítőszer, ráadásul milliárdszor? Talán merőkanálnyit eszel minden nap? Erre semmi bizonyíték nincs. Az a gond, hogy enélkül ezzel-azzal rengeteg cukor lecsúszna, én pedig nem szeretnék zsírpárnákat (így is van egy kevés, pedig edzem). A fogaknak sem tesz jót, hacsak nem mos valaki fogat naponta kb. 5-ször. Le lehet pontozni.
2022. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!