Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megennéd a házitücsköt, a...

Megennéd a házitücsköt, a vándorsáskát és a lisztbogarat?

Figyelt kérdés

Vagy a belőle készült termékekeket?

Az EU elfogadta harmadik rovarként a házitücsköt, mint emberi fogyasztásra alkalmas élelmiszert.

Lehet, hogy már az afrikai bevándorlókhoz igazítják lassacskán az élelmiszereket?


2022. febr. 11. 15:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%

Az EU csak a jogszabályi feltételeit teremtette meg, hogy árusítható legyen. Az, hogy te eszel-e ilyesmit, a te döntésed, de jogszabályokkal akadályozni eddig is hülyeség volt.

Mintha tiltott lenne a kagyló, mert szerintem fúj. Attól még vannak, akik szívesen megkóstolnák, vagy akár rendszeresen ennének.

Egyébként a szavazás amellett, hogy hülyeségeket tartalmaz, még csak nem is a kérdéssel kapcsolatos, hanem (nem) burkolt kérdezői véleménynyilvánítás, amivel te tereled arra a válaszolókat, hogy ne a kérdésre válaszoljanak.

A fő kérdésre a válaszom: megkóstolnám, pacalnál kevésbé undoritó.

2022. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
90%
Megenném bármelyiket. Kár, hogy az adható válaszok listáját a nemzeti konzultáció ihlette. (Ezt se fogod érteni, de léci ne kérdezz rá, mert nincs érkezésem elmagyarázni.)
2022. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ezek lennének már a földön,kénytelen lennék.Amúgy nem,jó nekem a rántott karaj.
2022. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
51%

Újabb módja, hogy felüssék a rendes kaját valami olcsó szarral, mert így sokkal több haszon van rajta.

Ezeket a kukacokat napok alatt lehet tonnaszám tenyészteni romlott húson és szeméten, olcsó alapanyag, jól keverhető mással. Ellehetetlenítik az élőállat tartást törvényileg, majd elénk rakják ezt mondván, hogy nincs elég hús.

2022. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
100%
Nem ettem még ilyeneket,de nagyon megkóstolnám
2022. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Off téma: én pl szomorúnak tartom hogy a Fogu tiltva van az EU területén nem értem miért nem lehet ugyanolyan szigorú szabályok mentén mint Amerikában vagy Ázsiában :(
2022. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
75%
A cinikus vagy demagóg elméletek irrelevánsak. Megfelelő rovarok kiváló, minőségi fehérjeforrást jelentenek, és egyébként finom is a sült rovar. Nagyon jól tenyészthetőek, és szükség is lesz rájuk, mivel nem tartható fenn a jelenlegi húsgazdálkodás a növekvő népesség miatt, így vagy labhúst eszünk, vagy rovarokat, vagy ezek tetszőleges kombinációja, pl. előbb még rovart, aztán már a labhús lesz a mindennapos. Ami szintén finom és egészséges.
2022. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként sem enném meg, de mivel vega vagyok, így duplán nem.
2022. febr. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
65%
Ez a kérdés szerintem még vagy 50 évig nem lesz aktuális, de ha igen, érdekes belegondolni, milyen bogárfarmokra lesz szükség akkor, ha mondjuk napi átlag akár csak 10 deka bogár- és giliszta"húst" enne mindenki a leendő vegánokat (többek közt engem) is beleértve (vagy nélkülük mondjuk 15). Nem értem, miért kéne már most ilyeneket ennünk. Patkányt pl. miért nem? Vagy az lesz a luxus?
2022. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkészítve elém rakják, és érzem hogy finom illata van, akkor persze, simán. Magamtól nem fogok elmenni nyers lárvát vásárolni.
2022. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!