Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megennéd a házitücsköt, a...

Megennéd a házitücsköt, a vándorsáskát és a lisztbogarat?

Figyelt kérdés

Vagy a belőle készült termékekeket?

Az EU elfogadta harmadik rovarként a házitücsköt, mint emberi fogyasztásra alkalmas élelmiszert.

Lehet, hogy már az afrikai bevándorlókhoz igazítják lassacskán az élelmiszereket?


2022. febr. 11. 15:13
A kérdező szavazást indított:
Az afrikai migránsok igénylik a hazai ízeket és az EU erre reagál.
Élelmiszer hiány van kialakulóban, ezért lépte ezt az EU.
Új ízekkel akarják gazdagítani az európai gasztro kultúrát.
Egyéb, leírom.
Nem értem, mi van most.
Láttam a snowpiercer filmet, már sok évvel ezelőtt.
29 szavazat
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lisztbogár lárvát! Tehát nem a bogár, hanem a kukac.
2022. febr. 11. 15:22
 2/34 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj légyszi. Megennéd a rovarokat?
2022. febr. 11. 15:25
 3/34 anonim ***** válasza:
84%

Meg, persze.

Rákot is ettem már, az is ízeltlábű.


De olyat is szoktam enni, hogy egy srában dagonyászó állat belsőszervei ledarálva, a saját nyers belébe visszatöltve, megfüstölve.

Meg kakas herét.

Meg agyvelőt.


Nem gondolom, hogy a tücsök bármiben is undorítóbb lenne. Cserébe sokkal kisebb a termesztéséhez szükséges erőforrás. Ezt legalább lehet úgy termelni, hogy fenntartható is legyen, nem úgy mint az eddif fogyasztott állatokat.

2022. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként jó, hogy a szavazásba beraktál minden baromságot, de ennek a döntésnek a klímaváltozás az oka. Egyszerűen ez a jövő élelmiszere, ha 8-10 milliárdan óhajtunk lenni ezen a bolygón.
2022. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
100%
Ettem már, szerintem nem rossz.
2022. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
6-os, mi volt baromság a szavazásban?
2022. febr. 11. 15:40
 7/34 qkker1 ***** válasza:
100%

"mi volt baromság a szavazásban"



1

5

6

2022. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

6 (azóta töröltek vkit gondolom)

-Migránsok etetése

-Snowpiercer

2022. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
A snowpiercer filmnek szimbolikus értelme van. Abban készítették a plebsnek rovarokból azt a zselészerű szeletet, amit élelem gyanánt kaptak. Míg a vonat elejében a gazdagok rendes kaját zabálnak.
2022. febr. 11. 16:02
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Én Kínában ettem bogarakat és egyedül ami nem volt finom az élő apró skorpió volt de azt csak ilyen hülye fehér turistáknak rakták ki mint én is vagyok :D a normál sült bogarakkal nem volt bajom. a #3 válaszolóval egyet tudok mélységesen érteni minden csak szocializáció kérdése. Gondolj csak bele a véres hurkába vagy a velős pirítósba meséld el mondjuk egy távolkeleti embernek hogy nálunk a disznó felfogott zsemlés vérét sütik ki és eszik vagy hogy a marha zsíros mócsingos csontvelőjét esszük kenyéren, vagy messzebb menjek ott az olasz kukacos sajt, vagy a francia penészes sajtok, vagy a sushi nyers hal rizzsel és algával. Szóval először kóstoljunk szerintem és utána ítélkezzünk. Amúgy a migránsok jórészt közel-keleti és afrikai emberek bogarat pedig inkább a távol keleten szokás enni.
2022. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!