Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Futárok, utáljátok, máshogy...

Molnarmarcell21 kérdése:

Futárok, utáljátok, máshogy bántok azokkal, akik nem adnak borravalót?

Figyelt kérdés

Amikor van kiszállítási díj, feleségem nem engedi, hogy adjak borravalót, illetve valahol a netpincéres felület nem is teszi lehetővé. Én viszont nem szeretném, ha emiatt belevernétek a sajtszószba :D


Csak őszintén :)


2021. jún. 26. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

1 napja vagyok futár, de csak egyszer kaptam kézbe borravalót és nagyon meglepődtem.


Amúgy online kapom így csak a nap végén nézek rá és tervezek is a jövőben ránézni. Egy meglepetésnek veszem és egyátalán nem számolom bele a keresetembe, amikor előre tervezek.

2021. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A futár pont az a kategória, ahol bele van kalkulálva a fizetésbe, a borravaló, ami egy elég régi komcsi beidegződés.


Egy 1000 Ft-os szállítási díjba férjen már bele a futár pénze is.


Ezt a beleveri a sajtszószba dolgot, meg hogyan képzeljem el?

Előre beleveri mindegyikbe, hogy hátha nem ad valaki borravalót? Vagy a félórás kiszállítási időből negyed órát hokizással tölt egy műszak alatt többször is? Azért egy ilyen nem akármilyen kandúrbandi lenne.

2021. júl. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%
nem, ne férjen már bele, lehet a munkáltató belekalkulálja de minden vevő nem
2021. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

#13


De igen férjen már bele, ha üzleti alapon szállítási díjat kell fizetni.

2021. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
#14 hát pedig nem fog, ezt te is jól tudod. attól hogy te valamit úgy akarsz hogy történjen, vágyvezérelt gondolkodás marad csak
2021. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

#15


Nem éppen, mert vevőként én vagyok helyzetben, és akkor adok borravalót amikor kedvem tartja, nem akkor amikor a futár vágyakozik rá.

2021. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
63%
1es asszem meggyilkolt xDDD
2021. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Eldöntöm, hogy egy áru/szolgáltatás mennyit ér, asszerint rendelek vagy veszem igénybe. Ha belefér a borravaló adok, ha nem, csak akkor, ha különösen elégedett vagyok.

A postás részéről viszont szemétség hátrébb sorolni valakit, mert nem jattol.

2021. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!