Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Wolt appról ha ételt rendelek,...

Wolt appról ha ételt rendelek, a futár mikor látja, hogy mennyi borravalót adtam?

Figyelt kérdés

Mindig adok az appon keresztül pár száz ft-ot, de az van bennem, hogy ha nem látja előre, akkor lehet azt hiszi, hogy nem is adtam neki, közben de. Mikor látjátok ti kedves Wolt futárok az app-os borravalót?

(Netpincéres módszer nem releváns, mert nem használom és más az app programozása)



#Etelrendeles #Kaja kiszaliitas
2021. ápr. 30. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Én inkább kp-ben adok a futárnak, mert amit az appon keresztül kap, annak jó részét levonják. Amúgy szoktam szólni a futárnak mindig, ha appon belül tudtam csak adni.
2021. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oke, de mikor látja? Ez azt jelenti, hogy csak utána?
2021. ápr. 30. 11:50
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Én appon keresztül tuti nem adnék, egy fillér borravalót sem. Ott ki kell fillérezni. Ha valami 84653,- Forint, az annyi(bankkártyáról lehet nem 5-re és 0-ra végződő összeget is fizetni)
2021. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Appon keresztül soha nem adok, kizárt, hogy kap belőle egy forintot is. Csakis készpénzben adok, 200-as, 500-as mindig van itthon.
2021. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Utólag látja.
2021. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1, 3, 4-es hozzászólók tévedésben vannak, az appon keresztül adott borravalóból a cég nem von le, a futár tisztán megkapja a jattot.

(A futárkodás a kék és a piros cégnél is katás egyéni vállalkozói alapon megy, a futár fix összegű adót fizet.)

2021. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#6 +1


Woltnál 2 óraval később látjuk, netpincérnél pedig miután teljesítettre tesszük a megrendelést.

2021. máj. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De hogy hogy később látjátok? Mi lehet ennek az oka?
2021. máj. 9. 10:36
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 így van megalkotva a rendszer. Ha nagyon pesszimista akarok lenni, akkor azért, hogy a furárok ne firkálják össze a liftet "jatt?" felirattal azért mert nem kaptak. Egyébként futárként az előre online jattot én is hülyeségnek gondolom.
2021. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
5&6-os válaszadó vagyok, szerintem azért van így kitalálva, hogy az előre adott borravaló mértéke ne befolyásolja a kiszállítás nívóját, a futár mindenkivel egyformán udvarias legyen.
2021. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!