Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az igaze, hogy a nyúlhús...

Az igaze, hogy a nyúlhús megemésztése több energiát vesz el, mint maga az energia amit a hús ad?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 11:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
3%
Ez minden élelmiszerre igaz.
2021. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 hollófernyiges ***** válasza:
89%
Éhen haltak a rókák?
2021. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
na eddig micsoda válaszok érkeztek:D
2021. ápr. 23. 13:19
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Eszel egy nyulat, fogysz 6 kilót!


(El ne hidd. Nincs olyan étel, aminek a lebontása több energia, mint amennyit tartalmaz. Ami valóban így működik, azt nem ételnek hívják, hanem vattának meg szalvétának.)

2021. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
előbb láttam itt egy kérdést ahol azt írta mindenki h a narancs ilyen
2021. ápr. 23. 13:55
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen. Ha ilyen lenne, senki nem kezdett volna el narancsot termeszteni évekkel ezelőtt.
2021. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

na?


Kedves kérdező: a narancs NEGATÍV KALÓRIA! Egy 50 kalóriás narancs feldolgozásához 150 kalóriát éget el a tested! Ugyanez van pl az almával meg a citrommal is! Mind negatív kalóriásak! Én állandóan narancsot zabálok, valamelyik este is 1 óra alatt másfél kiló (!!!) narancsot faltam be! Nagyon de nagyon hízékony vagyok, ugyhogy nekem elhiheted, hogy nyugodtan ehetsz narancsot nemcsak este hanem éjszaka és akármikor!


Negatív kalóriás ételek:


Zöldségek: spárga, cékla, brokkoli, káposzta, sárgarépa, karfiol, zeller, cikória, chili, uborka, zsázsa, fokhagyma, zöldbab, tök, póréhagyma, saláta, hagyma, retek, spenót, fehér répa, cukkini, paradicsom


Gyümölcsök: alma, áfonya, sárgadinnye citrom, lime, mangó, narancs, papaya, barack, grapefruit, ananász, málna, eper, mandarin, görögdinnye


De a narancs meg a citrom a legbrutálabb! Úgyhogy nyugodtan egyed a narancsot!!

2021. ápr. 23. 17:52
 8/33 hollófernyiges ***** válasza:
89%
Ez butaság, a narancs speciel tele van cukorral, de ez az egész 'több energiába kerül az emésztése mint amennyit ad' csak egy mítosz, legfeljebb a fűrészporra igaz.
2021. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
100%

#7


Ez akkora baromság hogy pozitív kalóriás lett tőle az oxygén a szobámban!

2021. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem igaz. Aki ezt írta, súlyos tévedésben van. Elhiszem, hogy jót akar, de egyszerűen téved.
2021. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!