Melyiket éri meg jobban venni azonos összegből: 3 db.3%-os "sört" vagy 2db.4%osat?
Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 17:37
1/9 A kérdező kommentje:
azt kihagytam persze hogy vagy 1db normálisabbat de az első kettő esélyes csak
2017. febr. 10. 17:40
2/9 anonim válasza:
3/9 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy valaki nem a kérdésre fog válaszolni ezért próbáltam megelőzni de mindegy:)
2017. febr. 10. 19:25
4/9 anonim válasza:
Finomszeszt a patikában, azt belövöd injekcióval.
5/9 A kérdező kommentje:
akkor már inkább rektálisan :DD jajj szegény gyakorikérdések hova jutott
2017. febr. 10. 19:56
6/9 anonim válasza:
Attól függ. Ha szeretnéd az ízét is élvezni, akkor nyilván a 2db 4%-ost, azért azok közt már vannak vállalhatóbb darabok pl. Kozel. Ha az alkoholtartalom a fontos, akkor a 3db 3%-ost, mert 3db 3%-osba 45ml a tisztaszesz, míg a 2db 4%-osba csak 40ml.
7/9 A kérdező kommentje:
megér annyit 5 ml hogy valaki az inkább többre szavazzon?
2017. febr. 10. 22:13
8/9 anonim válasza:
A 3%-os cuccok már nem rendes sörök, hanem használt anyagból újrafőzött szutykok, kb mintha zaccból készült kávét innál. 250 Ft körül már azért lehet emberi fogyasztásra alkalmas dolgokat venni, ennyit csak rá tud szánni az ember gyereke.
9/9 anonim válasza:
Jesszus... no komment a kérdés... de tudod mit? Vegyél két Soproni 1895-öt, 200 forint darabja és 5,3% az alkohol benne(látom ez nagyon számít), vagy ha fel tudsz esetleg 250-re, akkor két Dreher Bakot(7,2%-os).
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!