Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire erős a Fütyülős...

Mennyire erős a Fütyülős pálinka egy 15 évesnek?

Figyelt kérdés
Holnap estére hívtak a haverok, nem vagyok annyira ivós fajta, havonta kb iszok egy 2%os sört 3s ennyi. Mindenképp Fütyülőst kell majd inni, mit tanácsolnátok? Mennyit igyak belőle ha kínálnak, igyak mellé még valamit, hogy könnyebben feldolgozzam?

2015. okt. 3. 13:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Pont 3 évvel erősebb, mint kellene.
2015. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
ha majd lesz erőd akkor ird le az élményeidet akár privátba is meg hogy mennyi lett a megívott mennyiség
2015. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

Fütyülős? Viccelsz?

Az semmi. 15-16 évesen abból meg a vodkából megittam vagy 12-t egy éjszaka.

Finom egyébként, nem erős, 37,5 százalékos.

A hp nyomába nem léphet!

2015. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Istenem, annyira látszik, hogy kamasz vagy :D "kell majd inni".


Félre téve a nosztalgikus érzéseimet: ha nem akarsz szemét módon berúgni, javaslom, hogy minden feles mellé igyál meg egy pohár alkoholmentes italt (lehetőleg ne energiaitalt, hanem vizet). Az tompít a részegségen és nem leszel annyira cefetül másnap. Én legalábbis ezt szoktam csinálni, és nekem eddig mindig bevált.

2015. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!