Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire erős a Fütyülős...

Mennyire erős a Fütyülős pálinka egy 15 évesnek?

Figyelt kérdés
Holnap estére hívtak a haverok, nem vagyok annyira ivós fajta, havonta kb iszok egy 2%os sört 3s ennyi. Mindenképp Fütyülőst kell majd inni, mit tanácsolnátok? Mennyit igyak belőle ha kínálnak, igyak mellé még valamit, hogy könnyebben feldolgozzam?

2015. okt. 3. 13:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
15/F
2015. okt. 3. 13:16
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben messze elkerülném a piát, és inkább elmennék mondjuk moziba,de ez már csak az én véleményem. Ha már ennyire elhatároztad magad akkor legalább egyél elötte valami zsírosat vagy valami tésztáskaját, hogy a piát valamennyire felszívja, és ne hirtelen üssön akorrát. A mennyiségről annyit, hogy ha nem vagy nagyon hozzá(mondjuk ez mástol is függ) szokva akkor szerintem semmi kép se igyál 1-2 nél többet.
2015. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A Fütyülős nem pálinka, ettől függetlenül erős.


Nem kellene innod. Max 1-2 felest, ha annyira akarsz. Igen, igyál vagy egyél valamit mellé, úgy jobb a szervezetednek.

2015. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne igyál szeszes italt, nincs rá szükséged. Egyébként az alkohol felszívódását lassítja, ha a gyomorban zsíros étel van.
2015. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
" Mindenképp Fütyülőst kell majd inni, mit tanácsolnátok?" nem kell inni, a tanácsom, hogy ne ilyen társaságba járj, ezek nem barátok!
2015. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a holnap este még beleférne, és nem innék annyit mivel busszal kell majd hazajönnöm. A zsíroskajás dolgot megcsinálom, köszi a válaszokat
2015. okt. 3. 14:26
 7/14 anonim válasza:
45%
Milyen Fütyülős ember? Normális vagy? Az nem is pia, hanem ilyen női pancs. Milyen buliba mész jesszus? Igazi férfiak a világmárkát, a Koccintóst isszák. Sürgősen válts baráti társaságot!
2015. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok otthon pia téren, ők mondták, hogy ez lesz. :D
2015. okt. 3. 14:29
 9/14 Mojjo ***** válasza:
100%

Ne hallgass a hetesre :) Egyrészt a Fütyülős nem női ital, mert sztem nincs jó érzésű nő, aki szívesen inná :D Fütyülős néven többféle, alacsony minőségű ital fut. Vannak pálinkái is amúgy, de a legtöbb Fütyülős valóban nem pálinka, akkor sem, ha sokan valamiért mégis azt hiszik.


A Koccintós meg poén volt a hetes részéről, de azért leírnám, hogy véletlen se vedd komolyan. A Koccintós egy legalja kannásbormárka.

2015. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ágyas fütyülősök, azoknak minimum 37.5% az alkoholtartalma, de a letöbben a mézeseket isszák, aminek nem sok köze van a pálinkához és csak 30%-osak. 30% az töményhez képest gyenge, de 15 évesen kezdő ivőként ne igyál túl sokat szerintem. Előtte kajálj be rendesen valami olajos vagy zsíros kajával, és mikor piálsz igyál alkoholmenteset is, azzal elkerülheted a kiszáradást, és a másnaposságot. Én nagy piálá előtt mindig jól lakom valami olajos kajával, és közben is eszek rágcsát, illetve minden fél deci töményhez megiszok legalább 1 deci alkoholmentes kísérőt is.
2015. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!