Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudok 16 és 18 év alatt...

Hol tudok 16 és 18 év alatt alkoholt venni?

Figyelt kérdés

13 vagyok de még mielőtt elkezdenétek mondani, hogy menjek vissza babázni felvázolnám a helyzetet. Elég sok gondom van mostanság, a legjobb haverommal (mintha a bátyám lenne) már egyáltalán nem értek szót, szüleim egyfolytában marják egymást, bátyám elköltözik ezzel egyedül hagyva engem itthon. A srác akit rettentően megkedveltem és már majdnem összejöttünk bemondta az unalmast, 2 napot tanultam egy vizsgámra és még így is meghúztak gyakorlatból, csak a pótvizsgán engedtek át nagy nehezen.

Úgy érzem nekem már semmi nem megy. Mindent elcseszek, most eléggé egyedül érzem magam. Arról nem is beszélve, hogy külföldre költöztünk családommal.. Csak az itteni haverokkal szeretnék egy laza estét, hogy elfelejtsem egy kicsit ezeket a dolgokat. Nem akarjuk magunkat lerészegíteni csak kicsit iszogatni és dumálni. Főleg, hogy itt ez nagy divat a cigizéssel is. Kezdenek érdekelni a dolgok. Muszáj valami mellékcselekvést keresnek mert már nagyon kezd elegem lenni...


(Anyumék cigiznek is és mivel éttermet üzemeltetnek sör is van itthon. Észrevennék ha a több rekesz sörből eltűnne egy, két üveg?)



2013. ápr. 10. 23:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
81%

A pénztárost meg vén krvának nevezni amiért a munkáját végzi hát gratulálok. Utána meg sír, mert annyi esze van hogy nem a zsebében tartja az íratait hanem a táskája mélyén. Idióta barom.


Nem értem hogy ezek csak trollkodnak, vagy tényleg ekkora retkeket hord a hátán a föld.

2013. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
52%
Kettőnk közül egyedül te vagy a retek, te sz@rházi csicska gyökér.
2013. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
6%

A zsebemben, mi?? Hogy kilopják onnan, aztán hónapokig szenvedjek az okmányirodában, hogy csinálják meg a személyimet, meg a NAV-nál az adókártyát, az OTP-ban meg a bankkártyát? Nem beszélve a diákigazolványomról, meg egyebekről. Téged sem az eszedért szeretnek...


Egyébként ha valaki azért köpi be az eladót, mert az van olyan jófej, h. kiszolgál egy vevőt piával, azokat a besúgókat semmirekellő spicli söpredéknek tartom.

2013. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Az eladót azért nem lehet köpni mert kiszolgálja a vevőt, ez a dolguk, ezért fizetik őket. Viszont ha egy 13 éves lányt előttem kiszolgálnának, tuti hogy szolnék a boltvezetőnek.


A táskát pedig hamarabb csavarják ki a kezdedből mint hogy valaki a retkes zsebedben turkáljon a retkes írataidért amit úgyis elhajíntanának. Telefont is a táska mélyén tartod, nehogy ellopják? Aztán ha hív valaki, mondjuk anyukád, akkor mondod hogy az a nyugdíj előtt álló vén qrva miért nem csörget hosszabban? :)

2013. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
A 2%-os gyümölcsös sör az inkább üdítő mint sör, és még akkor sem kéne elkérni a személyit azért, ha tegyük fel 23 éves létére 14-nek nézne ki. Gondolom most megint lepontozást kapok mint az előző hozzászólásomnál, pedig az tényleg igaz volt, frankón kisboltban elkérték, tescoban sparban nem, tescocban egy idősebb nő volt a pénztáros, az még a vodkánál sem kérte el a személyit, de ha valaki nem hiszi el akkor csak figyelje egy napig, főleg estefelé, hogy minden esetben elkérik-e a személyit a gyanúsan kiskorú személyeknél(Nem fogják) Az meg hogy 13 évesen biztos nem kapja meg, merthogy nem néz ki úgy mint egy 18 vagy 20 éves, az meg relatív, mert ismerek olyat, aki 23 éves, és 16-nak néz ki meg olyat is aki 15 éves, és 21-nek néz ki, ja és olyant is akinek 13 éves korában olyan szakálla volt amilyen a legtöbb 30 évesnek sincs. Ennyit erről, több kommentet nem írok ide, mert nem akarom hogy úgy lepontozzon pár nyomorult, hogy emiatt egy Trollnak nézzenek.
2013. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
30%

34-es:

Idefigyelj, én a továbbiakban nem vitatkozom veled. Látom, hogy te egy személyiségzavaros kis köcsög vagy, aki abban leli perverz örömét, ha névtelenül sértegethet másokat. Ez kizárólag téged minősít, nem fogok a szintedre lealacsonyodni. És ne írj nekem több privit, gondolom az eddigiek is tőled jöttek. Beállítottam, h. nem fogadok tőled több üzenetet.


35-ös

Te viszont totál jófejnek tűnsz. Meg igazad is van. Nyugi, én felpontoztalak. :)

2013. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Csak a pénztáros nő lekrvázása után kezdtelek el sértegetni, míg te azzal indítottál. :) Na de jobb is így, nem idegesítem fel magam reménytelen idiótákon. Béke.
2013. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!