Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudok 16 és 18 év alatt...

Hol tudok 16 és 18 év alatt alkoholt venni?

Figyelt kérdés

13 vagyok de még mielőtt elkezdenétek mondani, hogy menjek vissza babázni felvázolnám a helyzetet. Elég sok gondom van mostanság, a legjobb haverommal (mintha a bátyám lenne) már egyáltalán nem értek szót, szüleim egyfolytában marják egymást, bátyám elköltözik ezzel egyedül hagyva engem itthon. A srác akit rettentően megkedveltem és már majdnem összejöttünk bemondta az unalmast, 2 napot tanultam egy vizsgámra és még így is meghúztak gyakorlatból, csak a pótvizsgán engedtek át nagy nehezen.

Úgy érzem nekem már semmi nem megy. Mindent elcseszek, most eléggé egyedül érzem magam. Arról nem is beszélve, hogy külföldre költöztünk családommal.. Csak az itteni haverokkal szeretnék egy laza estét, hogy elfelejtsem egy kicsit ezeket a dolgokat. Nem akarjuk magunkat lerészegíteni csak kicsit iszogatni és dumálni. Főleg, hogy itt ez nagy divat a cigizéssel is. Kezdenek érdekelni a dolgok. Muszáj valami mellékcselekvést keresnek mert már nagyon kezd elegem lenni...


(Anyumék cigiznek is és mivel éttermet üzemeltetnek sör is van itthon. Észrevennék ha a több rekesz sörből eltűnne egy, két üveg?)



2013. ápr. 10. 23:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Úristen, de rossz sorsod van!Másnak anyja-apja nincs, Neked még együtt is van, és éttermetek van? Ne idegesíts fel légyszíves, ne kezdj el inni...A normális emberek szemében ettől nem leszel "menő", se vagány. Inkább beszélj szüleiddel..
2013. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
87%

"külföldre költöztünk családommal.. "


MI viszont NEM.

A kérdés innentől kezdve felesleges. Főleg, hogy el se árultad, hogy hova szakadtál.


Egyébként meg semmilyen indok nem lehet elég ahhoz, hogy egy 13 éves kisgyerek "laza" estét akarjon.

2013. ápr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%
Ha lopnál a rekeszböl észrevennék.Ha van csapolt sör abbol nyugodtan leereszthetsz az nem tünik fel.Esetleg megcsapolhatjátok a tömény szeszes,vodka,rum,whisky-s üvegeket is kb egy decit még nem nagyon fognak észrevenni.Ha üzletben akarsz piát venni akkor keressetek egy csavargót ajánljatok pénzt hogy vegyen nektek italt mert titeket nem fognak kiszolgálni.
2013. ápr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
66%
Remelem hogy sehol. Ha megis, egyenes az utan ahhoz, hogy alkesz legyél. 13 évesen inni...... Gratulálok.
2013. ápr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
88%
tényleg menjél vissza babázni..
2013. ápr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%
Sehol, szedd össze magad. Ennek jó része csak hiszti.
2013. ápr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
67%
Aranyos a kisfiú. :)
2013. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Lilith1994 ***** válasza:
32%
Nem kell elitélni szerintem, mert lehetnek gondjai oké 13 éves tényleg korai...
2013. ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 ivilicious ***** válasza:
15%

szegény,de sajnállak...biztos anyagilag is kva szrban vagytok


amúgy ha piát akarsz, kis garázsboltokban, pici magánboltokban próbálkozz leginkább.

2013. ápr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
87%

Micsoda egy szánalmas kis takony vagy.

Na pont az ilyenekre mondják ugye, hogy "kamaszkori depresszió", mi?

2013. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!