Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Honnan szerezzek bort?

Honnan szerezzek bort?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyünk 4 napos osztálykirándulásra, meg van beszélve, hogy mindenki hoz vmi piát. Barátnőmmel vbk-t akarunk vinni, mert múltkor nagyon ízlett és ütött (egy házibuli alkalmával ittunk) De még nem vagyok nagykorú és így nem adják ki. Bátyám tuti beköpne ha tőle kérnék. ötlet?

14/L



2012. jún. 2. 21:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
10%
Büszkék lehettek magatokra.....
2012. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Az igazgató is veletek megy, az nagy szopás :D Ha találtál olyan kisboltot, ahol kiadják, akkor azért ne a legszarabb kannás bort vedd meg, mert bár kólával az is iható, de tele van színezőanyagokkal, és nem biztos, hogy sok szőlőt látott.
2012. jún. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
79%

49%!


Hadd meséljek neked az oldal lényegéről. Mint azt a neve is sugallja, ide az emberek azért jönnek, hogy feltegyenek olyan kérdéseket, amiket máshol nem tudnak, vagy nem mernek megkérdezni.


Most kicsit a mi dolgunkról. Mi, mint felhasználóknak egyetlen egy roppant egyszerű dolga van: VÁLASZOLNI.


Nem az a dolgod, hogy ítélkezz mások felett, még az sem, hogy elmond a véleményed! Kib*szottul az a dolgod, hogy válaszolj. Ha nem tudsz válaszolni, nem nyitod meg a főoldalon a kérdést, hanem görgetsz tovább, míg nem találsz egy olyat amire tudsz. Látom már miért vagy 49%-os, mert mindig betrollkodsz mindenhova.


Szerinted egy pszichológus is megmondja a pácienseinek, hogy mekkora idióta, vagy kiröhögi őket? Nem hinném. Itt egyetlen dolgunk van: válaszolni. Ha ez nem megy, keress másik oldalt!

2012. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
45%
Asszem egymás kioktatása sem tartozik a feladataink közé..
2012. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi rossz abban ha a fiatalok egy egy buli alkalmával isznak.Nagy részünk mind kipróbálta az italt fiatalon.Persze akkoriban nem volt törvény,hogy 18 év alatt nem vehetsz szeszes italt.
2012. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Néhány embert nem értek, amikor "be voltam rúgva" akkor sem csináltam semmi hülyeséget, és nem hinném hogy ennyitől alkoholista lennék, jobb mintha lenne már 2 gyerekem nem?? -.-" amúgy meg minden normális ember ki akarja próbálni, és amint mondtam nem akarunk berúgni, csak jól érezni magunkat. Ha nem tetszik akkor miért kell ideírni?? én segítséget kértem, és nem a véleményedet azt tartsd meg magadnak, amúgy meg ha ettől jobban alszol akkor én annyira leszarom, mert valahogy nem tud érdekelni, hogy mit gondolsz
2012. jún. 3. 10:49
 27/33 anonim ***** válasza:
Az is igaz, hogy nem mindenki viselkedik hülyén részegen sem, aki alapból viszonylag normális, az részegen se lesz egy hülye barom. Aki meg alapból egy idióta, az csinál részegen olyat, hogy üvöltözik az utcán, autókat és lámpákat rongál, az út közepére hugyozik, a földön fetreng a hányásába meg ilyesmik, aztán másnap semmire nem emlékszik, csak azt veszi észre, hogy mondjuk eltört a lába, vagy vérzik az orra stb. ha ismersz ilyen embert, akkor sokat tudsz rajta nevetni :D de azért ha belegondolsz ez elég durva.
2012. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
hát ilyet nem nagyon ismerek, a haverok se ilyenek, viszonylag normálisak vagyunk :)
2012. jún. 3. 14:04
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is ittam már bulik alkalmával 14 évesen, mondjuk komolyabb lerészegedés csak később volt. Most 18 vagyok és alig-alig iszom mikor bulizni megyünk. Pár éve jó volt kicsit őrült lenni, de most már úgy érzem, lenyugodtam, legalábbis ilyen tekintetben. Mellesleg sokkal jobb lenne, ha ezt nem kéne titkolni, a tinik (14-18) 90%-a iszik, az hogy hazudozniuk kell nem megoldás.
2012. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

ma 10:21


Természetesen nem, de ha az illető egy teljes oldalon keresztül szajkózza, hogy alkoholista, semmirekellő, meg folyamatosan kioktatja a kérdezőt, mellette az összes eddigi hasznos választ (ami tényleg hasznos) lepontozza, akkor szerintem egyetérthetünk abban, hogy valakinek fel kell szólalnia ellene.

2012. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!