Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Honnan szerezzek bort?

Honnan szerezzek bort?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyünk 4 napos osztálykirándulásra, meg van beszélve, hogy mindenki hoz vmi piát. Barátnőmmel vbk-t akarunk vinni, mert múltkor nagyon ízlett és ütött (egy házibuli alkalmával ittunk) De még nem vagyok nagykorú és így nem adják ki. Bátyám tuti beköpne ha tőle kérnék. ötlet?

14/L



2012. jún. 2. 21:29
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
oké, annyira nem akarunk berúgni, mert tudom mennyire szar másnap úgy kelni hogy azt se tudod hol vagy és majd szétmegy a fejed. szóval csak spiccesek akarunk lenni, nem túl feltűnően (éjszaka) mert velünk lesz 5 tanár, mert tudják hogy nem vagyunk egyszerű esetek, az igazgató, meg a helyettes és az ofőnk is :D
2012. jún. 2. 22:07
 12/33 anonim ***** válasza:
44%
Menj el egy olyan boltba ami nem pont a közvetlen közeletekben van, és kisbolt legyen. Bár nálunk mindent kiadtak kisboltban, régen is 12-14 éves koromban ha leküldtek boltba akkor ált. én vettem a cigit apáméknak. SPAR-ban még néha most is szúrós szemmel néznek pedig már vagy 10 éve ugyan oda járok (19 vagyok és többnek nézek ki), viszont pl Kökiben a Tescoban rám se bagóztak. Szóval ki kell fogni, de biztos találsz olyat ahol kiadják.
2012. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
addig megyek, amíg nem találok olyat, ahol kiadják :DD
2012. jún. 2. 22:19
 14/33 anonim ***** válasza:
9%
nem tudom miért csak piával tudjátok jól érezni magatokat.
2012. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
nem CSAK azzal, de ha nem tudsz válaszolni a kérdésre (amit nagyon leszarok, mert volt már egy két rendes ember) akkor minek írsz ide??
2012. jún. 2. 22:51
 16/33 anonim ***** válasza:
12%
A jó útra akarlak téríteni hogy évek múlva ne legyél rendszeres vendég a detoxikálóba.
2012. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
69%
49% Nem tudom miért csak lepontozással tudod "jól érezni magad".
2012. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
20%
Honnan veszed hogy szoktam lepontozni?
2012. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
43%
Azért ez a mondat érdekes: " mert tudom mennyire szar másnap úgy kelni hogy azt se tudod hol vagy és majd szétmegy a fejed." 14 évesen már ennyire berúgni? Szép.. :/
2012. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
93%
Nincs azzal baj ha ilyen idős korban tapasztal az ember dolgokat...én is voltam akkoriban részeg, kipróbáltam, nagy ügy. Sőt a bort már 12 éves koromban is ittam (nem vedelve, csak alkalmakkor). Mégis lassan 20 leszek, és jéé, nem voltam még detoxban és nem heverek minden buli alkalmával részegen egy sarokban.
2012. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!