Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Honnan szerezzek bort?

Honnan szerezzek bort?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyünk 4 napos osztálykirándulásra, meg van beszélve, hogy mindenki hoz vmi piát. Barátnőmmel vbk-t akarunk vinni, mert múltkor nagyon ízlett és ütött (egy házibuli alkalmával ittunk) De még nem vagyok nagykorú és így nem adják ki. Bátyám tuti beköpne ha tőle kérnék. ötlet?

14/L



2012. jún. 2. 21:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%

Hmm.. Sok olyan választ fogsz kapni, hogy jajj mekkora gyökér vagy. De én inkább segíteni próbálok.

Próbálj meg valamilyen barátodat, vagy ismerősödet, hogy akinek az ősei termelnek bort, attól.

De megpróbálhatod azt is (ha elég idősnek nézel ki) hogy valamilyen lezüllödtebb kocsmában vagy kisboltban kérsz. Persze az költségesebb. Ahogy akarod :) Sok sikert, nehogy lebukás legyen ! :D

2012. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom hol laktok, de nálunk mindenhol kiadják kb. bárkinek. Próbáltatok már csak úgy besétálni valahova és vásárolni? Ha nem próbáljátok meg, veszteni nem veszítetek semmit. Csak legyetek nyugodtak és magabiztosak, ne vihogjatok meg ilyenek.
2012. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk a kisboltokban kiadják, csak a nagyobb boltokban (CBA, Spar stb) nem. Szóval én az eldugott kisboltokat mondanám. Meg aztán próba szerencse. Bementek, kértek, max nem adnak, aztán mentek másikba :D De aztán csak mértékkel majd az osztálykiránduláson.
2012. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk is kiadják mindenhol a városban, leszámítva a spár, teso, meg az ilyen nagykereskedéseket. De ha bemész egy kisboltba, közértbe, ott szerintem sem fognak kötözködni. Ha mégis, akkor annyit mondotok, hogy nem hoztatok személyit, csókolom... :) ebben nincs semmi rossz, mi anno bementünk minden egyes boltba, még valahol nem adták ki.


De teszkóból is hoztuk ki, úgy, hogy megkértünk idősebb embereket, hogy vegyék meg nekünk :) ebben sincs semmi gond, nyilván ők is voltak fiatalok, még örülnek, hogy segíthetnek. Persze nem egy 80 éves hittérítő nénihez kell odamenni, hanem huszonévesekhez. Csak lazán :)

2012. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%
Megkéred egy 18 év feletti ismerősöd, oda adod a pénzt és bevásárol neked. Mi így szoktuk. De olyan is volt hogy mögöttem a pénztárnál egy tag megvette nekünk, mi kifizettük neki és vittük a bort. Pénztárosnak az a lények hogy aki veszi és fizet 18 feletti legyen.
2012. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
*lényeg
2012. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
75%
A kisboltokra szavazok én is.Azokban azért ki szokták adni.De szerintem ha egy bolt elött megkértek egy fiatalabb nagykorút,hogy vegye meg nektek megteszi.Max meghívjátok valamire.
2012. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%
Próbálkozz a kisebb boltokban venni . Esetleg ha van olyan ismerősöd aki elmúlt 18 akkor beszéld rá hogy vegyen neked . Vagy ha már ki nézel 18-nak akkor szerezz egy olyantól diákit vagy személyit aki elmúlt 18 és úgy mutasd fel hogy csak a dátum látszódjon és a név meg a fényképet takard le az ujjadal én már párszor csináltam ezt és mindig bevált csak nyugodtan kell csinálni.
2012. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Eléggé meglepődtem, hogy normális válaszokat kaptam :D már felkészültem az oltásokra, de úgy látszik vannak még normális emberek, köszi a segítséget, megpróbáljuk először csak lazán :D aztán ha nem jön be akkor megkérek valakit :D
2012. jún. 2. 21:49
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
Még annyit hozzátennék, hogy fogyasszatok sok vizet a berúgás előtt, után, lefekvés előtt. Így nem lesztek annyira másnaposak.
2012. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!