Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Először fogok berugni, szóval...

Először fogok berugni, szóval kérnék egy kis segítséget (? )

Figyelt kérdés

Mi az az ital, amitől egy-két korty után berugok?

Mit kellene ilyenkor tudni, pl sörre bor, stb.

Nektek milyen volt, volt esetleg valami probléma?

Egyéb megjegyzések, stb.

Köszi a válaszokat!


2011. jún. 19. 18:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

nos én gyakorlott ivó vagyok.


-ne keverd, egyfajta piát igyál

-tiszta piát igyál, amiben nincs színezék pl: sör, vodka

-előtte jól kajálj be

-ha szédülsz, fejbe üt, akkor ne igyál többet (tekintettel hogy neked ez lesz az első)


húhúú mennyi hardcore antialkoholista van itt:D

2011. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
sörre bor bármikor, de borra sör meggyötör
2011. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
esetleg mehet egy kis pezsgő (nem kölyök.XD) de persze az abszint is "tökéletes", mint ahogy azt írták már egy páran.
2011. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:27


Egy liter Abszint után mozogni alig bírni, nem hogy táncolni :)

2011. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Nah most leírom neked az egészet. Kicsit nehéz lesz mert nemet és életkort nem írtál.


Nah előszöris ne szép lassan idd hanem egyszerre mert hajlamos lehetsz becsípve meginni amit nem akartál eredetileg. Én multkor úgy terveztem hogy megiszok fél üveg ukrán vodkát, erre amikor megittam kb egy negyed üveggel és utánna úgy gondoltam elfér az egész üveg is xD. Utánna három napig hánytam. Szóval ha megittad amit akartál próbáld elzárni magadtól a piát.

Nos arról hogy mit igyál az attól függ mennyi pénzed van. Ha sok ajánlom a minőségi vodkákat vagy whiskeyket. Ha kevés akkor az ukrán vodkát (vagy horilkát) ajánlom. Az az ital amitől egy-két korty után berugsz az maximum egy 80%-os házipálinka, de ilyet nem mindig tud beszerezni az ember. Ha megvan a tömény ital akk ajánlom hogy keverd be egy jó citromüdítőbe (pl. Sprite vagy Freeway Lemon). Fontos: Ne az egész üveget keverd be hanem mindig 1-1 pohárral. Ha megittad, akk jöhet esetleg egy füvescigi de ha nincs vagy nem szeretnél ilyesmit akkor igyál rá rendes üdítőt és állj fel kezdj el járkálni és érezni fogod a fasza szédülést , utánna jön a többi magától.

2011. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

mennyi csíra jár ide:) kíváncsi vagyok hány éves az aki ennyire elítéli az alkohol fogyasztást és "csak 1szer rúgtam be" STB.

szerintem szórakoztatóbb tud lenni egy buli ha eleget iszol és néha belefér egy atomállat részegség. látszik, hogy sokak abból indulnak ki, amit a tvből és/vagy a szüleiktől hallanak (az elrettentés miatt) uramisten nem olyan durva dolog berúgni

2011. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
szerintem is rugj be :D lehessen kit megalázni, kinevetni stb....
2011. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!