Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Először fogok berugni, szóval...

Először fogok berugni, szóval kérnék egy kis segítséget (? )

Figyelt kérdés

Mi az az ital, amitől egy-két korty után berugok?

Mit kellene ilyenkor tudni, pl sörre bor, stb.

Nektek milyen volt, volt esetleg valami probléma?

Egyéb megjegyzések, stb.

Köszi a válaszokat!


2011. jún. 19. 18:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
1 liter absinth
2011. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%

ne rúgj be...

ha már úgyis hányni akarsz, egyél romlott cuccot.

olcsóbb.

2011. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%
Hány éves vagy? És miért is kell berúgni? Szerintem elég megalázó a lehányt ruhádban végig tántorogni az utcán, ha meg előzőre hallgatsz, akkor írhatsz végrendeletet előtte, mert a heveny alkoholmérgezésbe, amit a tömény pia okoz meg lehet ám halni.
2011. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
15%
olyan szr volt, hogy először és utoljára rúgtam be. nem tudom ebben másoknak mi az élmény.
2011. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Egyszer úgy is ki kell próbálni
2011. jún. 19. 18:13
 6/27 anonim ***** válasza:
32%
Akkor egyél sz*rt is, és igyál mérget is, ha szerinted egyszer ki kell próbálni... mert akkor mindent próbálj ki egyszer, ne csak a berúgást. Fura, és kibírtam nélküle, és továbbra sem tervezek ilyen baromságot csinálni.
2011. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
59%
első :D
2011. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj te tudod de ha már szédülsz és járni alíg tudsz akkor hagyd abba és inkább vizet igyál, ha nem akarod hogy detoxba vigyenek és otthon apád jól elverjen akkor ne rugj be. Figyelj én életemben 3 szor rugtam be persze nem akartam de mégis sikerült, és nagyon rossz volt járni alíg bírtam csoda hogy egyedül hazajutottam éppségben, nem éri meg berugni.

Ha nagyon be akarsz akkor kezdésnek igyál meg 1 sört majd pálinkát és akkor már ütni fog. Ha ettél elötte zsíros kaját akkor nehezebb lesz, éh gyomorral könnyebb berugni. Ja és lehetőleg ne 30 fokos hőségbe rugjál be mert akkor szépen kikészíted magad.

2011. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%

ha be akarsz rúgni élősszőr is :

-Ne fém ajtón próbáld

-csak olyan rúgj be amit könnyű mert eltörhet a lábad ....

2011. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Igyál minőségi piát de csak lassan,ne túl sokat egyszerre,ha érzed,hogy jól vagy álj,meg,tévhit,amibe ne ess bele,hogy már jólérzed magad,és ráteszel még két lapáttal.Nem lesz tőle jobb,csak rosszabb.Aki nem ezt mondja az rosszindulatú és kerüld el.A mérték a fontos.
2011. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!