Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Először fogok berugni, szóval...

Először fogok berugni, szóval kérnék egy kis segítséget (? )

Figyelt kérdés

Mi az az ital, amitől egy-két korty után berugok?

Mit kellene ilyenkor tudni, pl sörre bor, stb.

Nektek milyen volt, volt esetleg valami probléma?

Egyéb megjegyzések, stb.

Köszi a válaszokat!


2011. jún. 19. 18:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Jó, akkor érezni fogom a határt?
2011. jún. 19. 18:20
 12/27 anonim ***** válasza:
53%
Igyál kannást !xD
2011. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Érezni fogod a határt,de abban az állapotban ne hallgass másra,csak magadra.Mert könnyen mások kedvére tehetsz,de a saját károdra.Te legyél az aki nevet,nem az akin nevetnek.
2011. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
53%
egy liter absinth után... http://www.youtube.com/watch?v=4p9qTJBZeis
2011. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
Előszörre nem fogod érezni a határt tehát csak mértékkel, nehogy bekerülj detoxba, mert sok pénzbe fogsz kerülni a szüleidnek, meg tudtommal nem túl kellemes, nem tudom, nem voltam.
2011. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

szia,én tegnap voltam részeg először. 4-en megittunk egy üveg kalinka szamovárt a buli előtt,meg pár kortyot a tiszta kalinkából,meg kb. 1-1,5 sört per koponya. a buliban megittunk 1-1 sört,1-1 jégert. a második sör-jéger körből én kimaradtam,helyette szamócás pálinkát ittam (2 cent).

eredmény: részegen kiabálás az utcán,egymás ölelgetése,lebegő érzés a lábban,no hányás


eredmény később: okádtam egész reggel és azt hittem meghalok. az oké ha bulizol és lecsúszik pár sör,meg ezaz,de csak a berúgásért ne igyál - szerintem - mert nem éri meg.

2011. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
A hatás egy hülye dolog. Mi most voltunk osztálykiránduláson, csináltunk egy csomó fényt. A sok kis ványadt punci már 1,5 kisebb műanyagpohárnyitól táncikált, én nagyobb vagyok, kb 6 pohárral ittam és cirka 40-50 perccel később a klotyón szédültem be nagyon, ott éreztem, hogy most már szabad vagyok és mehetett az egész estés műsor. Az, hogy mennyire gyorsan üt, az egyén súlyától függ szerintem.
2011. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Phoney ***** válasza:
100%

Az ivás szabályai tökegyszerűek:


-- félóránként maximum 1 ital. Ez 4 cl tömény vagy likőr (az utóbbi általában gyengébb, de alattomosabb), egy korsó sör, vagy 2 dl bor.


-- ha már jól vagy, akkor nem iszol, mert akkor nemjól leszel. Ilyen egyszerű, tartsd észben. Majd iszol, ha túl sokat józanodtál.


-- Lefekvés előtt legalább fél, de inkább egy liter víz, akkor is, ha rosszul vagy tőle. Ez ment meg a másnaposságtól. Az utolsó pohár alkohol és a lefekvés előtt szintén teljen el legalább 40-60 perc.

2011. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még válaszok ! :D
2011. jún. 19. 18:47
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem a súlytol függ. Ez tévhit, hogy a "nagy emberek" nehezebben rúgnak be.. Én elég nagy termetű vagyok, de hamar be tudok elég durván rúgni. Hányni még sose hánytam, hiába ittam annyit, hogy semmire nem emlékszem szinte az estéböl.


18/f

2011. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!