Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi whiskytől lehet már...

Mennyi whiskytől lehet már becsípni, és berúgni?

Figyelt kérdés

Van az a pici pohárka. Amiből pálnikát isznak, ilyen nagyon pici. Ha egy olyan pohárral megiszok egy Jack Daneilst vagy Jhonny Walkert azt már érezni fogom a hatását?

Vagy mennyit kell ahhoz inni belőle, hogy már durván részeg legyek, vagy csak kicsit érezzem?


2011. aug. 4. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én sírköves vagyok és szerintem jót tenne a bizniszemnek ha betolnál 2literrel
2011. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ez emberfüggő...én pl egy deci vodkától és 1 liter sörtől végighánytam az utcát, a barátnőm ugyanennyit ivott, semmi nem látszott meg rajta

ha abból a pohárból iszol amivel mondtál, nem nagyon fogod érezni a hatását...igyál meg vagy hárommal...akkor már lesz egy kicsi hatása, de ha be akarsz rúgni igyál hozzá sört

2011. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
az előző vagyok... három olyan kicsi pohárral gondoltam
2011. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Whiskey-t nem olyan kis pohárból kell inni.. Én úgy vagyok hogy 2 duplát már azért megérzem, de az még szinte semmi. Egy olyan pohár, amit említettél, az maxium 4-5 cent lehet, attól biztosan nem lesz bajod.
2011. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
A whiskey amúgy becsapós pia: kiiszod a fél üveget, nem érzed magad részegnek, de hosszú távon úgy beüt, hogy csak na. Vigyázz fele, rafkós!
2011. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már én is fele-t írok a vele helyett, pedig egy üveg whiskey sincs a közelemben. :)
2011. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedből úgy gondolom, hogy nem hogy 18, de 15 se nagyon múltál el, ezért inkább ne igyál semmiből whisky-t.


Egyébként hogy ki mennyit bír, az függ sok mindentől. Testsúly, étkezés előtt, vagy után iszod-e, mennyire vagy fáradt. Ha nagyon fáradt vagyok már 2 sört is megérzek.

2011. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!