Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik még olyan ember, aki...

Létezik még olyan ember, aki nem az alacsony ára vagy alkoholizmus miatt fogyaszt Dankó Pistát, La Fiestát, hanem mert szereti?

Figyelt kérdés

Egy új ismerősömtől hallottam ezt...nem nagy boros, kb. egy évben 3-4 alkalommal kerül elő, az anyagi helyezete megengedné, hogy évi 4x1000-3000 forintot rászánjon egy iható darabra...


Azt mondja, kóstolt már többfajtát, de egyik sem nyerte el a tetszését. Egyedül a tokaji aszú volt majdnem olyan jó, mint a DP, de az meg jóval drágább.


Tudom, törődjek a magam dolgával, de nem igénytelenség ez?


júl. 19. 19:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy í.zlik neki és mer nem sznob lenni: [link]
júl. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%

la fiestanak azt hiszem van valami rozéja, meg nem mondom melyik, amit nagyon szeretek. szintúgy bb-nek is van olyan rozéja amit imádok.

nem kell sokat költeni azért hogy finom legyen.

júl. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a Dankó rosé tökre ízlik. Igaz, én is akkor vettem először nemrég, amikor már pár hónapja nem volt melóm és nem akartam sokat kiadni egy barátnős iszogatásra, de meglepően finom volt :DDD Pedig veszek/kapok néha drágább borokat is. La Fiesta is került hozzám nemrég véletlenül, az olyan elmegy, megittuk, de inkább Dankót vennék.
júl. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
5ös, én speciel csak sajnálok 5ezret pl egyetlen borra ...
júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván van akinek ízlik és tudná venni drágabbat is.

Talán azért mert édesebbek mint az üveges.

júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt veszem, ami üvegbe van



[link]

júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%

Persze, simán lehet, ismerve a silány tömegízlést.


A magyar ember általában imádja a cukrozott vackokat (és ez meg is látszik rajtunk), legyen szó bármilyen élelmiszerről. Egykoron még az epret is megcukrozták.


Nem csoda, hogy a nem borsznob (de még csak nem is tudatos borfogyasztó) magyarok egy részének ízlenek ezek a "borok".

júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%

17-essel egyetértek abban, hogy aki a La Fiestát szereti, az nem a bort szereti.

Mint ahogy az sem a sört szereti, akinek a 0%-os gránátalmás lötty a kedvence.

Ettől még lehet, hogy sok embernek ízlik, csak nem árt helyén kezelni :)

júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18%
Apámnak volt egy szomszédja aki csak a pet palackos borokat tudta meginni, a normális üvegesektől hányt. 60 éves volt kb amikor belehalt.
júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
20%

#18 Lásd még: kávefanok.

Aztán telenyomják a kávét fél liter tejjel meg ugyanennyi kiló cukorral 😃

júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!